نرم افزار مدیریت سهام

نرم‌افزار مدیریت سهام به شما این امکان را می‌دهد تا برای شرکت خود دوره مالی تعیین کنید و علاوه بر آن می‌توانید از طریق نرم‌افزار برای هر سهام‌دار حساب کاربری مجزا اختصاص دهید و سطوح دسترسی وی را تعیین کنید.

عکس نرم افزار مدیریت سهام

چرا کاوش را برای خرید نرم افزار سهام انتخاب کنیم؟

نرم افزار سهام کاوش دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که باعث می‌شود به یک نرم‌افزار کاربردی برای کسب و کار شما تبدیل شود:

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد، کارا نخواهد بود.

تشکیل پرونده

امکان تشکیل پرونده با تمامی جزئیات برای هر سهامدار

نقل و انتقالات سهام

امکان ثبت خرید، فروش و... مربوط به هر سهام

محاسبه سود خودکار

محاسبه سریع و آسان سود سهام سالانه به صورت کاملا خودکار

گزارشات متنوع

امکان تهیه انواع گزارشات و نمودارهای مقایسه ای، تحلیلی و دوره ای

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد،کارا نخواهد بود.

تشکیل پرونده

امکان تشکیل پرونده با تمامی جزئیات برای هر سهامدار

نقل و انتقالات سهام

امکان ثبت خرید، فروش و... مربوط به هر سهام

محاسبه سود خودکار

محاسبه سریع و آسان سود سهام سالانه به صورت کاملا خودکار

گزارشات متنوع

امکان تهیه انواع گزارشات و نمودارهای مقایسه ای، تحلیلی و دوره ای

چرا کاوش را برای خرید نرم افزار سهام انتخاب کنیم؟

نرم افزار سهام کاوش دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که باعث می‌شود به یک نرم‌افزار کاربردی برای کسب و کار شما تبدیل شود:

رضایت کاربران از کار با نرم افزار کاوش فردا

شما می‌توانید رضایت مشتریان شرکت کاوش فردا را از محصولات مشاهده کنید.

جناب آقای رضا خانی

شرکت تعاونی فرا استانی پیام تک فاوا

جناب آقای عمادی

مدیر عامل سابق شرکت تعاونی مهر فرهنگیان خمینی شهر

سرکار خانم صادقی

حسابدار مرکز وکلای قوه قضائیه خراسان رضوی

جناب آقای فروخه

مدیرعامل شرکت تعاونی همیار گستر غدیر

جناب آقای اسکندری

حسابدار شرکت تعاونی چند منظوره فدک

رضایت شرکت تعاونی کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان
رضایت تعاونی مصرف کارگران پارس شهاب
رضایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز
رضایت شرکت سبز پوشان مسلمین
رضایت تعاونی فرش دستبافت گلبافت
رضایت شرکت تعاونی همیار گستر غدیر
رضایت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای

لیست امکانات نرم‌افزار مدیریت سهام

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید میزان سود متعلق به هر سهام‌دار را به‌صورت دوره‌ای از طریق SMS به وی اعلام کنید. استفاده از نرم‌افزار مدیریت سهام این امکان را به شما می‌دهد که نقل و انتقالات مربوط به سهام را ثبت کنید. در همین راستا می‌توانید در سیستم، بهای ریالی هر سهم را تعریف کنید و همچنین می‌توانید در هر زمان و مکان به‌صورت دوره‌ای میزان سود و زیان سهام‌ها را مشاهده کنید و بر اساس آن برای آینده سهام خود تصمیم گیری کنید.

شرکت کاوش با کسب تجربیات ارزنده طی سالیان اخیر توانسته بهترین نرم‌افزار حسابداری را در جهت بهبود و توسعه کسب و کار شما عزیزان تولید کند. 

نمایش همه

نسخه‌های نرم افزار سهام

نسخه برنزی

10/700 میلیون تومان

نسخه نقره‌ای

17/600 میلیون تومان

نسخه طلایی

پیشنهادی
28 میلیون تومان

نسخه VIP

پیشنهادی
33 میلیون تومان
بسته نرم افزاری خریداری شده با ارسال رایگان و از طریق پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور، به دست شما خواهد رسید.
در ضمن تمامی محصولات با لایسنس مادام العمر و پشتیبانی رایگان 1 ساله به شما ارائه می‌شود.

سوالات متداول

یکی از ویژگی ‌های برجسته نرم ‌افزار سهام کاوش این است که دارای پلتفرم‌های ویندوز، موبایل، و تحت وب می ‌باشد. این مزیت باعث فراهم شدن سهولت در ارتباط بین سازمان، بانک، و سهام‌ داران می‌گردد.

با توجه به تنوع نسخه ‌های تولید شده نرم‌ افزار مدیریت سهام توسط کاوش فردا به اندازه کسب ‌و‌ کارهای مختلف، راهکار اول این است که می توانید از کارشناسان واحد مهندسی فروش کاوش فردا مشورت بگیرید. راهکار دوم پیشنهادی ما به شما ترکیبی از نسخه‌ های مشخص شده از پیش و قابلیت ‌های دیگر نسخه ‌های نرم ‌افزار می ‌باشد.

این نرم افزار برای شرکت‌های پیمانکاری سودهایی از جمله دسترسی سریع به هزینه‌های شرکت، هزینه ماشین آلات اجرایی، حقوق و دستمزد کارکنان، اجاره دفتر محل فعالیت، هزینه مواد و مصالح مصرفی خواهند داشت.

با توجه به انواع مختلف سطوح ارائه خدمات پشتیبانی، امکان استفاده از اقسام متعدد حالت ‌های پشتیبانی وجود دارد. همچنین، خدمات پشتیبانی و گارانتی در سال اول به صورت کاملاً رایگان است.

نرم‌ افزار مدیریت سهام کاوش فردا به گونه ای طراحی و تولید شده که می‌توان با کمک انواع مرورگرها در هر زمان و مکان از آن استفاده کرد.

در تعریف کاربر و استفاده ‌کننده، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و از نظر این موضوع هیچ هزینه‌ ای از مشتریان عزیز دریافت نمی‌ شود.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار

معرفی نرم‌افزار مدیریت سهام کاوش

امروزه یکی از مهم‌ترین مشکلات مربوط به شرکت‌های سهامی، کنترل، بررسی و چگونگی وضعیت سهام اعضا و مدیریت سبد سهام و به‌روز نگهداری اطلاعات و روند بازدهی است که با انتخاب یک نرم‌افزار سهام مناسب می‌توان این مشکلات را به‌راحتی از پیش رو برداشت.با توجه به اینکه مطابق قانون تجارت شرکت‌های سهامی بایستی نسبت به ثبت و ضبط اطلاعات سهام‌داران خود در دفاتر مربوطه اقدام نمایند تا بتوانند به‌راحتی نسبت به پاسخگویی به سهام‌داران و همچنین ضبط نقل و انتقال مربوطه اقدام نمایند؛ لذا ما نیز بر آن شدیم تا با تهیه نرم‌افزاری که بتواند این اطلاعات را سریع‌تر در اختیار کاربران قرار دهد اقدام نماییم. نرم‌افزار سهام، نرم‌افزاری است که با توجه به نیازمندی‌ها و دغدغه‌های مدیریت شرکت‌های سهامی، سرمایه‌گذاری و تعاونی طراحی شده است.

با استفاده از این نرم‌افزار شما امور مدیریتی خود را با سرعت و دقتی بالا انجام خواهید داد و این دقت عمل باعث اعتماد سهام‌داران بیشتری به شرکت شما خواهد شد. نکته نرم‌افزارهای شرکت کاوش آن است که شما بدون نیاز به دانش خاصی و با استفاده از خدمات پشتیبانی این مجموعه به‌راحتی می‌توانید از نرم‌افزار استفاده کنید.  گزارشگری مالی صحیح یک ابزار مهم اقتصادی است. قرار دادن اﻃﻼﻋﺎت ﻣﺎﻟﯽ ﮐﺎﻣﻞ و ﺷﻔﺎف ﮐﻪ ﻣﺎﻧﻊ ﮔﻤﺮاﻫﯽ ﯾﺎ اﯾﺠﺎد اﺑﻬﺎم ﺑﺮای اﺳﺘﻔﺎدهﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﯽﺷﻮد بیانگر کیفیت گزارشگری مالی یک شرکت است. بر طبق تحقیقات ﺑﯿﻦ ﺳﻮد ﺧﺎﻟﺺ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ از اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﯽ ﮔﺰارﺷﮕﺮی ﻣﺎﻟﯽ ﭘﯿﺮوی ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ و آن دﺳﺘﻪ از ﺷﺮﮐﺖﻫﺎ ﮐﻪ از اﯾﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ ﭘﯿﺮوی ﻧﻤﯽﮐﻨﻨﺪ ﺗﻔﺎوت ﻣﻌﻨﯽداری وﺟﻮد دارد.

دﻟﯿﻞ اﯾﻦ ﻣﺴﺎﻟﻪ را آنجا ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻮﯾﺎ ﺑﻮد ﮐﻪ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ از اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﮔﺰارﺷﮕﺮی ﻣﺎﻟﯽ ﭘﯿﺮوی می‌کنند اﻋﺘﻤﺎد ﺑﯿﺸﺘﺮی دارﻧﺪ و در ﺑﺮﺧﯽ ﻣﻮارد ﺷﺮﮐتﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﯽ ﮔﺰارﺷﮕﺮی ﻣﺎﻟﯽ را رﻋﺎﯾﺖ نمی‌کنند اﻗﺪام ﺑﻪ اراﺋﻪ اﻃﻼﻋﺎت ﻏﻠﻂ از ﺷﺎﺧﺺﻫﺎی ﻣﺎﻟﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﺧﻮﯾﺶ می‌کنند ﮐﻪ اﻋﺘﻤﺎد ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران را به کل از ﺑﯿﻦ برده و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬاری و ﺑﻪ ﺗﺒﻊ آن ﺳﻮدآوری ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﻫﺶ می‌یابد؛ به همین منظور می‌توان از نرم‌افزار سهام کاوش که به‌صورت تخصصی برای امور سهام طراحی و تولید شده است بهره جست.

استفاده از نرم‌افزار سهام از سوی شرکت‌های فعال در حوزه سهام و حتی شرکت‌های تعاونی، ارتباط آن‌ها را با سهام‌داران تسهیل کرده که امکان بروز خطا و ثبت اطلاعات ناقص در اطلاع رسانی را از بین می‌برد. از سوی دیگر سهام‌داران در لحظه متوجه میزان سود و ضرر سهام خود می‌شوند، که امکان واکنش سریع برای آن‌ها فراهم می‌شود. اقداماتی مانند نگهداری و نقل و انتقال سهام، محاسبه سود و زیان هر سهم و دغدغه‌هایی از این قبیل، نیاز به استفاده از نرم‌افزار سهام کاوش را ضروری می کند تا تصمیم‌گیری مدیران را آسان‌تر کند.

اهمیت استفاده از نرم افزار مدیریت سهام

مدیریت موثر سهام برای مشاغل در هر اندازه و صنایع بسیار مهم است. در بازار پویا و رقابتی امروزی که انتظارات مشتریان بالاست و زنجیره های تامین پیچیده هستند، نمی توان اهمیت نرم افزار مدیریت سهام را نادیده گرفت. این فناوری نقشی اساسی در بهینه سازی کنترل موجودی، ساده کردن عملیات و در نهایت افزایش کارایی کلی کسب و کار ایفا می کند.

این نرم افزار به کسب ‌و کارها امکان مشاهده لحظه ای سطوح موجودی‌شان را می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌ دهد تا حرکات موجودی را نظارت کنند، چرخه عمر محصول را ردیابی کنند و تصمیمات آگاهانه بگیرند.

علاوه بر این، نرم افزار مدیریت سهام، پیش بینی تقاضا و تجزیه و تحلیل روند را تسهیل می کند و کسب و کارها را قادر می سازد تا نوسانات بازار را پیش بینی کرده و سطوح موجودی خود را بر این اساس تنظیم کنند. این رویکرد پیشگیرانه به جلوگیری از موجودی اضافی که ممکن است منجر به منسوخ شدن یا مشکلات ذخیره سازی شود، کمک می کند. همچنین به شناسایی محصولات سریع السیر کمک کرده و به کسب و کارها اجازه می دهد بر روی موارد محبوب سرمایه گذاری کنند و محصولات خود را بهینه کنند.

علاوه بر این، نرم افزار سهام به‌طور یکپارچه با سایر سیستم‌های تجاری، مانند پلت‌فرم‌های حسابداری و فروش، ادغام می‌شود و یک محیط کسب‌وکار منسجم و مرتبط را تقویت می‌کند. این ادغام یکپارچگی داده ها را در بخش های مختلف تضمین می کند و یک رویکرد جامع را برای مدیریت کسب و کار ترویج می کند.

در نتیجه، اهمیت نرم افزار مدیریت سهام در توانایی آن جهت توانمندسازی کسب و کارها با ابزارها و بینش های مورد نیاز برای بهینه سازی فرآیندهای موجودی آن ها نهفته است. از حفظ سطوح بهینه موجودی تا بهبود انجام سفارش و افزایش رضایت مشتری، این فناوری یک دارایی ضروری برای مشاغلی است که برای برتری عملیاتی در چشم‌انداز رقابتی امروز تلاش می‌کنند.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت سهام

با استفاده از نرم افزار مدیریت سهام، شرکت‌های سهامی به راحتی می‌توانند اطلاعاتی راجع به متوسط قیمت خرید سهام را دریافت کنند، حتی در صورتی که سهامداران و سرمایه‌گذاران انواع مختلف سهام را خریداری کرده باشند. شرکت‌های کارگزار و سهامی که دارای حجم اطلاعات کمتری هستند، با استفاده از این نرم‌افزار به راحتی می‌توانند اطلاعات مربوط به قیمت و میزان هر سهم در سبد خود را بدست آورده و با سرعت و کاربری آسان، نوسانات قیمت سهام را بررسی کرده و به سهامداران گزارش دهند.

1- افزایش سرعت و دقت در فعالیت‌های مرتبط با سهام

با استفاده از نرم افزار خرید و فروش سهام و تعیین روش محاسبه سود هر سهم، مدیریت بهتر جلسات مجمع در سهام تسهیل یافته و محاسبات مربوط به سودهای سهامی را بهبود خواهد بخشید.

2- کاهش اشتباهات در مدیریت سهام توسط سهامداران

استفاده از نرم‌افزار محاسبه ارزش سهام با هدف کاهش خطاهای عملیاتی، امکان انتقال اطلاعات پردازش شده به سایر سیستم‌ها فراهم می‌کند و امکان اعمال آخرین تغییرات را فراهم می‌آورد. این ویژگی جلوگیری از دوباره کاری برای وارد کردن حجم بزرگی از اطلاعات نرم‌افزار محاسبه سود سهام به دیگر سیستم‌های مالی و اداری مرتبط را دارد.

 • ثبت افزایش سرمایه‌های احتمالی حسابداری شرکت‌های سهامی و بورسی
 • مدیریت سودهای پرداخت شده با نرم‌افزار سهام
 • مدیریت صورتحساب کارگزاران مرتبط با حسابداری سهام
 • مدیریت صورتحساب حسابداری شرکت‌های سهامی و بورسی طرف حساب
 • مجموعه کامل اندیکاتورهای تحلیل تکنیکی نرم‌افزار سهام
 • اندیکاتورهای پیش‌بینی کننده و هدایت کننده نرم‌افزار مدیریت سهام
 • قابلیت مشاهده نمای کلی حسابداری سهام بازار
 • امکان پرداخت وجه معاملات از طریق حساب‌های بانکی در نرم‌افزار سهام

خرید نرم‌افزار مدیریت سهام از وب‌سایت کاوش

نرم‌افزار مدیریت سهام کاوش بهترین نرم‌افزار برای مدیریت سهام شماست. با استفاده از انواع نرم‌افزار مدیریتی کاوش دیگر نگرانی از بابت مدیریت سهام نخواهید داشت. نرم‌افزار مدیریت سهام کاوش محیط کاربری بسیار آسانی دارد؛ زیرا تیم حرفه‌ای کاوش تمام تلاش خود را بر جامع بودن و کامل بودن پکیج معطوف کرده است. برای خرید این محصول ما 4 نسخه را برایتان تدارک دیده‌ایم که در ادامه در مورد تفاوت این نسخه‌ها و قیمت‌شان صحبت خواهیم کرد.

در صورتی که از انتخاب نسخه‌ای که برایتان مناسب‌تر است اطلاعی ندارید و یا نیاز به مشاوره بیشتر دارید با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۴۰۹۷۸۰ ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. کاوش توسط افرادی متخصص برای تمام محصولات خود محصول آموزشی تهیه کرده تا شما عزیزان در هیچ قسمتی از نرم‌افزارهایی مانند نرم‌افزار مدیریت اتحادیه و نرم‌افزار مدیریت سهام با چالش روبه‌رو نشوید.

حال وقت آن رسیده با تهیه نرم‌افزار مدیریت سهام از وب‌سایت کاوش رنگ و رویی نو و حرفه‌ای به کسب و کار خود ببخشید. برای خرید نرم‌افزار مدیریت سهام ابتدا باید باید یکی از 4 نسخه را انتخاب کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه ادامه ثبت سفارش کلیک کنید و اطلاعات هویتی خود را وارد کنید؛ در نهایت پرداخت خود را انجام دهید و با ارسال فوری نرم‌افزار مدیریت سهام را تحویل بگیرید.

برخی از امکانات کاربردی این محصول را در ادامه با جزئیات بیشتری شرح دادیم.

 • امکان محاسبه سود

با استفاده از نرم‌افزار سهام می‌توانید سود سالانه سهام خود را محاسبه کنید. برای این محاسبه نیاز به صرف کردن وقت و انرژی جداگانه ای ندارید؛ چرا که نرم‌افزار سهام به‌صورت خود کار سود حاصل از سهام‌های شما را محاسبه می‌کند. 

 • تهیه گزارش از سهام‌داران

نرم‌افزار سهام این امکان را به شما می‌دهد تا از سهام‌داران گزارش تهیه کنید. با این گزارش می‌توانید به‌راحتی از تعداد سهام‌داران، مبلغ سهام هر یک، تعداد سهم‌هایی که واگذار شده است و … گزارش تهیه کنید. تهیه این گزارشات شما را در تصمیم‌گیری راجع به یک سهام و یا سهام‌دار یاری خواهد کرد. 

 • اطلاع رسانی به سهام‌داران

با نرم‌افزار سهام می‌توانید میزان سودی که به هر سهام‌دار تعلق گرفته است را از طریق پیام کوتاه به آن‌ها اطلاع دهید. با این امکان می‌توانید گزارشی مقایسه‌‌ای از وضعیت سهام‌داران به آن‌ها ارائه کنید. البته گزارش مقایسه‌ای تنها گزارش قابل ارسال برای سهام‌داران نیست، علاوه بر آن گزارش می‌توانید به‌صورت منظم گزارش دوره‌ای برای سهام‌داران ارسال کنید. 

 • ارائه گزارش از سهام‌ها به سهام‌داران

با استفاده از نرم‌افزار سهام می‌توانید به سهام‌داران گزارشی از سود سهام‌شان ارائه دهید. این گزارش نیز می‌تواند به‌صورت دوره‌ای و مقایسه‌ای باشد. در ضمن می‌توانید تحلیلی از سود سهام به سهام‌داران خود ارائه دهید. این گزارشات و تحلیل‌ها بر اساس قوانین ریاضی و به دور از خطای انسانی خواهد بود و سهام‌دران می‌توانند با استفاده از آن‌ها برای سهام خود تصمیم گیری کنند.

 • سهولت استفاده از نرم‌افزار سهام

نرم‌افزار سهام کاوش فردا امتیاز بالایی در UI و یا همان رابط کاربری دارد، کار کردن با آن آسان است و شما می‌توانید به‌راحتی با استفاده از آن از پس امور خود برآیید. هنگامی که شما از یک نرم‌افزار با امتیاز رابط کاربری بالا استفاده می‌کنید، نیازی نیست که نگران پیچیدگی‌های نرم‌افزاری باشید، چرا که قبل از اینکه نرم‌افزار در اختیار شما قرار بگیرد توسط متخصصین مورد ارزیابی قرار گرفته است. هنگامی که شما با نرم‌افزار و یا وب‌سایتی که به این موضوع توجه نکرده‌اند مواجه شوید، برای رسیدن به مقصدی خاص با پیچیدگی‌های زیادی مواجه خواهید شد. این موضوع زمان زیادی از کاربر تلف می‌کند. این در حالی است که هنگام طراحی نرم‌افزار سهام کاوش به این نکات کاملا توجه شده است.

 • احیای اطلاعات و نرم‌افزار سهام

اطلاعات کاربران بسیار ارزشمند است و در صورتی که حادثه و یا رویداد ناگواری برای شما به‌وجود آید ممکن است علاوه بر خسارت‌های مالی به بانک اطلاعاتی شما نیز خسارت‌های جبران ناپذیری وارد آید؛ اما با نرم‌افزار سهام نیاز به نگرانی از بابت بازیابی اطلاعات خود نخواهید داشت؛ چرا که اطلاعات شما به‌صورت مرتب توسط سیستم کلودینگ قابل بازیابی و احیا است و نیازی به نگرانی از بابت بازگشت کامل اطلاعات نخواهید داشت.

 • قفل سخت افزاری

نرم‌افزار سهام مجموعه کاوش مجهز به قفل سخت افزاری است. قفل سخت‌افزاری در واقع قطعه‌ای الکترونیکی برای کنترل دسترسی به نرم‌افزار است. اگرچه برخی بر این باورند که با این قطعه امنیت نرم‌افزار را دو چندان می‌کند، اما لازم است بدانید امنیت حاصل از قفل سخت‌افزاری ارتباطی به امنیت نرم‌افزار ندارد، بلکه به‌صورت غیر‌مستقیم بر این مهم تاثیر‌گذار است. هنگامی که شما اقدام به خرید نرم‌افزار سهام می‌نمایید قطعه الکترونیکی مخصوصی برای شما راسال می‌شود که تنها فردی می تواند به اطلاعات نرم‌افزار دسترسی داشته باشد که آن قطعه را در اختیار داشته باشد. نگهداری از این قطعه بسیار مهم است اما نگرانی بابت اطلاعات موجود در آن نداشته باشید چرا که چنانچه این قطعه در اثر اتفاقات گوناگون از دسترس خارج شود، اطلاعات داخل آن قابل بازیابی است. چرا که اطلاعات در فضای ابری توسط سیستم کلودینگ ذخیره می‌شود. 

 • سیستم کلودینگ در نرم‌افزار

سیستم کلودینگ در نرم‌افزار سهام نیاز شما به فضای فیزیکی جهت بایگانی را برطرف می‌کند، لذا هزینه بسیار زیادی از دوش شما برداشته خواهد شد. برای استفاده از این فضا نیاز به صرف هزینه اضافی نیست چرا که تمامی نرم‌افزارهای مجموعه کاوش با استفاده از سیستم کلودینگ از اطلاعات شما محافظت می‌کنند. در این فضا شما می‌توانید به طور دوره‌ای از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و به‌طور ویژه به نگهداری از اطلاعات خود بپردازید. با استفاده از این سیستم تمامی افرادی که حق دسترسی به نرم‌افزار را دارند؛ می‌توانند به‌صورت ۲۴ ساعته به اطلاعات دسترسی داشته باشند و این موضوع به ارمغان آورنده شفافیت است که خود باعث جذب سهام‌داران بیشتر و در نتیجه جذب سرمایه بیشتر خواهد شد. 

 • تعیین حق دسترسی

استفاده از نرم‌افزار سهام مختص یک نفر نیست بلکه افراد مختلف در شرکت سهامی شما می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند. دسترسی افراد مختلف متفاوت است و بسته به صلاح دید کاربر اصلی، دسترسی افراد مختلف تعیین می‌شود. در واقع خرید نرم‌افزار سهام اقدامی جهت نظم‌دهی به امور تمامی افرادی است که در مجموعه شما مشغول به کار هستند و استفاده از امکانات آن برای تمامی افراد آزاد است.

 • آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی نرم‌افزار سهام به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد. دقت داشته باشید که تهیه نرم‌افزار بدون پشتیبانی اقدام بسیار اشتباهی است چرا که بدون آموزش و پشتیبانی استفاده از نرم‌افزار مشکل خواهد بود و یا به دلیل عدم آگاهی کامل از امکانات نرم‌افزار نمی‌توانید استفاده ای بهینه داشته باشید. پشتیبانی و آموزش مجموعه کاوش توسط افراد متخصص صورت می‌گیرد و با توجه به کاربری آسان این نرم‌افزار نیاز به نگرانی بابت استفاده از آن نخواهید داشت. تنها کافی است در صورت نیاز از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان در تماس باشید تا این افراد با حوصله امور شما را حل و فصل نمایند. 

مدیریت سهام چیست؟

مدیریت سهام فرآیند مدیریت کالاهایی است که کسب و کار شما قصد فروش آن را دارد که شامل به دست آوردن، ذخیره سازی، سازماندهی و ردیابی آن کالاها است. این نوع مدیریت همچنین شامل نگهداری سوابق تغییرات موجودی شما در طول زمان است. به شما کمک می کند تا مقدار مناسبی از هر محصول یا کالا را در انبار نگه دارید تا با تقاضای مشتری مطابقت داشته باشید.

پیش بینی فروش بخش بزرگ دیگری از مدیریت سهام است. اگر موجودی شما خیلی کم شود، ممکن است نتوانید خواسته های مشتریان خود را برآورده کنید. اما اگر موجودی شما خیلی زیاد باشد، پول شما را بسته و هزینه های ذخیره سازی را افزایش می دهد. همچنین به دلیل ارزش بالای موجودی خود، باید مالیات بیشتری بپردازید. داشتن سهام ایمنی، که به عنوان سهام بافر نیز شناخته می شود، اغلب مفید است. این معنای این است که کمی بیشتر از چیزی که انتظار دارید کالایی را نگه دارید. اگر تقاضا به طور غیرعادی زیاد باشد یا اگر نیاز به تعویض محصول معیوب یا آسیب دیده دارید، این کار مفید است.

انواع مختلف سهام

چهار دسته اصلی سهام یا موجودی کالا وجود دارد:

 • مواد اولیه و اجزاء: موجودی مواد اولیه، قطعات یا محصولات نهایی که آماده استفاده در تولید کالا است
 • کار در حال انجام: کالاهای ناتمام که هنوز در حال تولید هستند
 • کالاهای تمام شده: اقلامی که آماده فروش هستند
 • مواد مصرفی: سهامی که در فعالیت روزانه کسب و کار استفاده می شود و نیاز به به روز رسانی دارد، به عنوان مثال، سوخت و لوازم التحریر
می توانید سهام خود را به دسته های بیشتری تقسیم کنید. به عنوان مثال، اگر سهام را بر اساس ارزش دسته بندی کنید، می توانید دسته هایی برای سهام کم، متوسط و با ارزش داشته باشید. این کار می تواند به شما کمک کند تا در صورت محدود بودن جریان نقدی، برای جایگزینی سهام برنامه ریزی کرده و بودجه آن را تامین کنید.

بهترین نرم‌افزار مدیریت سهام

نرم‌افزار مدیریت سهام همانند دیگر نرم‌افزارهای حسابداری از مجموعه نرم‌افزارهای مالی است. بهترین نرم‌افزار مدیریت سهام باید بتوانند قابلیت امور مالی مربوط به مسائلی از جمله شرکت در بورس یا سود سهام افراد را فراهم کند و در نتیجه سهم کلیه سهام‌داران را با دقت مشخص و میزان سود آن‌ها از سیستم فروش را اطلاع رسانی کند. یکی دیگر از خصوصیاتی که نرم‌افزار مدیریت سهام را برتر می‌کند این است که در کنار نرم‌افزار حسابداری بتواند همه امور محاسباتی فعالیت‌های مالی در بورس یا سود سهام به دقیق و سرعت بالا انجام دهد. نرم‌افزار مدیریت سهام باید بتواند خطای انسانی را کاهش دهد. 

تفاوت نرم‌افزار خرید و فروش سهام با نرم‌افزار امور سهام

نرم‌افزار خرید و فروش سهام با نرم‌افزار مدیریت سهام متفاوت است. نرم‌افزار خرید و فروش سهام در جهت استفاده از سهام‌داران حقیقی است اما نرم‌افزار سهام برای استفاده از سهام‌داران حقوقی است که برای مدیریت سبد سهام شرکت به کار می‌رود.‌ نرم‌افزار خرید و فروش سهام قابلیت معاملات سهام در سامانه معاملات بورسی از طریق خرید و فروش سهام را فراهم می‌کند. از خصوصیات این نرم‌افزار اطلاع از اخبار بازار، قیمت لحظه ای سهم و دسترسی به بخش تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال می‌توان اشاره کرد. نرم‌افزار مدیریت امور سهام یک نرم‌افزار با توانایی یکپارچه‌سازی با نرم‌افزار حسابداری شرکت‌‌ها است که همان‌طور در بالا ذکر شد توانایی مدیریت سبد سهام و ارزیابی وضعیت نوسان قیمت سهام سهام‌داران را دارد. 

تفاوت مدیریت سهام و معاملات سهام

به اقداماتی که در راستای خرید و فروش سهام بین صاحب سهم و خریدار انجام می‌شود معاملات سهام می‌گویند. مدیریت سهام به معنای مدیریت سبد سهام‌داران، وضعیت نوسان قیمتی سهام، شناسایی متغیرهای تاثیرگذار بر قیمت و بازده سهم و نقل و انتقال سهام‌داران خواهد بود. مجموعه اقداماتی که مطابق قانون تجارت شرکت‌‌های سهامی در راستای نقل و انتقال سهام، نگهداری سهام، افزایش سرمایه، اطلاعات بورسی، محاسبه سود و ثبت اطلاعات سهام‌داران انجام می‌شود از وظایف مدیریت امور سهام است. 

سیستم‌های مرتبط با بهترین نرم‌افزار مدیریت سهام

نرم‌افزار مدیریت سهام می‌تواند برای انجام دادن بهتر امور با نرم‌افزارهای زیر ارتباط گیرد: 

 • نرم‌افزار حسابداری

نرم‌افزار حسابداری برای مدیریت فعالیت‌‌های مالی سازمان مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. نرم‌افزار مدیریت سهام برای انجام محاسبات مالی می‌تواند با نرم‌افزار حسابداری در ارتباط باشد. نرم‌افزار حسابداری و نرم‌افزار سهام ارتباط تنگاتنگی دارند. چرا که نرم‌افزار حسابداری انجام فعالیت‌های مالی را با دقت و کیفیت زیادی انجام می‌دهد و این ارتباط نزدیک در نهایت موجب یکپارچگی اطلاعات مالی خواهد شد و همچنین خطاها کاهش خواهد یافت و بازدهی سازمان زیاد می‌شود. 

 • سیستم گزارش دهی

یکی از ویژگی‌های نرم‌افزار مدیریت سهام ارائه گزارش فعالیت‌ها و اقدامات مالی است. این گزارشات شامل گزارش‌هایی از وضعیت بورس، وضعیت سود سهام و… است که در بازه‌های زمانی مشخص باید در دسترس مدیر قرار گیرد. ارتباط نرم‌افزار سیستم گزارش‌دهی با نرم‌افزار سهام سبب افزایش سرعت و دقت در ارائه گزارش خواهد شد. 

 • سیستم‌های کارگزینی و پرسنلی

در جهت دستیابی به اطلاعات مربوط به برخی از کارکنان شرکت که دارای سهام هستند؛ می‌توان از سیستم کارگزینی یا پرسنلی استفاده کرد. اطلاعات نیروی انسانی از طریق دو نرم‌افزار در دسترس نرم‌افزار مالی قرار می‌گیرد.

نرم افزار مدیریت سهام برای چه مشاغلی ضروری است؟

این نوع نرم افزار برای تعداد بی شماری از مشاغل که در بخش های مختلف فعالیت می کنند ضروری است. در درجه اول، موسسات خرده‌فروشی، شامل فروشگاه‌های آجر و ملات و خرده‌فروشان آنلاین، به شدت به چنین نرم‌افزاری برای اطمینان از سطح موجودی بهینه، ساده‌سازی پردازش سفارش‌ها به این نرم افزار نیاز دارند. برای تولیدکنندگان، نرم افزار مدیریت سهام نقش اساسی در نظارت بر مواد خام، ردیابی اقلام در حال انجام کار و مدیریت موجودی کالاهای نهایی دارد. این امر فرآیندهای تولید و تحویل به موقع به مشتریان را تضمین می کند. به طور مشابه، توزیع کنندگان عمده فروشی از کنترل دقیق و قابلیت های ردیابی این نرم افزار برای مدیریت موثر حجم زیادی از موجودی و برآورده کردن خواسته های مشتریان خود بهره می برند.

کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک که در حوزه دیجیتال فعالیت می‌کنند، نرم ‌افزار مدیریت سهام را برای همگام‌سازی موجودی در کانال‌های فروش متعدد، مانند فروشگاه‌های آنلاین و بازارها ضروری می‌دانند.

در اصل، هر کسب و کاری که با مدیریت سهام سروکار دارد، صرف نظر از اندازه یا صنعت آن، می تواند به طور قابل توجهی از پیاده سازی نرم افزار مدیریت سهام بهره مند شود. چنین نرم‌افزاری با فراهم‌کردن دید به موقع در سطوح موجودی، خودکار کردن وظایف دستی و تسهیل تصمیم‌گیری مبتنی بر داده، به کسب‌وکارها برای افزایش کارایی عملیاتی، کاهش هزینه‌ها و بهبود سودآوری کلی قدرت می‌دهد.

چرا باید در توسعه نرم افزار مدیریت سهام سرمایه گذاری کنید؟

توسعه نرم ‌افزار سهام، اصلی‌ترین ابزار برای افراد و شرکت‌هاست که می‌خواهند به‌طور موثر و کارآمد، سرمایه‌گذاری‌های خود را مدیریت کنند. اگر به دنبال کارایی، شفافیت و اعتبار در مدیریت ارزش سهام در کسب و کار خود هستید، توسعه مدیریت سهام می تواند یک دارایی ضروری برای شما باشد. از جذب سرمایه گذاری و افزایش گزارش مالی گرفته تا ایجاد انگیزه در کارکنان و اطمینان از یکپارچگی، این نرم افزار می تواند مزایای مختلفی را به شما ارائه دهد. در ادامه چند دلیل برای سرمایه‌گذاری در توسعه نرم‌افزار مدیریت سهام سرمایه‌گذاری را بررسی می‌کنیم:

1- سرمایه گذاری های قابل مدیریت

سرمایه‌گذاری در توسعه نرم‌ افزار مدیریت سهام خود بهترین برای مدیریت سرمایه‌گذاری شما خواهد بود. حفظ یک جدول نهایی به شما امکان می دهد به راحتی سرمایه گذاری های جدید را جذب کنید. سرمایه‌گذاران بالقوه به سمت شفافیت و سادگی جذب می‌شوند که مذاکره در مورد شرایط و بستن معاملات جدید را آسان‌تر می‌کند. شفافیت در ساختارهای مالکیت را افزایش می دهد و اعتماد و اطمینان را ایجاد می کند که در سرمایه گذاری بسیار مهم است.

2- داده های مالی ساده شده

هنگامی که شما در توسعه نرم افزار مدیریت سهام سرمایه گذاری می کنید، به شما این امکان را می دهد که یک جدول سازماندهی شده را حفظ کنید. این به طور کارآمد طیف گسترده ای از گزارش های مالی و صورت های ویژه حقوق صاحبان سهام را ایجاد می کند و یک نمای کلی از وضعیت مالی را در اختیار شما قرار می دهد. این گزارش‌ها تصمیم‌گیری را ساده می‌کنند و تضمین می‌کنند که کسب‌وکار شما از نظر مالی سالم و سازگار است.

3- بهبود عملکرد

استفاده از نرم ‌افزارهای مدیریت سهام می‌تواند عملکرد و بهره‌وری سرمایه‌گذاری را بهبود بخشد. این نرم‌افزارها با ارائه اطلاعات دقیق و به موقع، کمک می‌کنند تا تصمیم‌گیری‌های هوشمندانه‌تری انجام شود.

4-کاهش خطاها

با استفاده از نرم ‌افزارهای مدیریت سهام سرمایه‌گذاری، خطاهای انسانی کاهش می‌یابد. این نرم‌افزارها معماری مدیریتی قوی دارند که امکان اجرای فرآیندهای مدیریتی را به‌طور صحیح و دقیق فراهم می‌کند.

5- افزایش شفافیت

استفاده از این نرم ‌افزارها منجر به افزایش شفافیت و شفافیت در فرآیند مدیریت سرمایه‌گذاری می‌شود، که این موضوع باعث اعتماد بیشتر سرمایه‌گذاران می‌شود.

6-سهولت دسترسی

نرم ‌افزار سهام امکان دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری‌ها را فراهم می‌کنند، که این امر به سرعت و کارایی در فرآیند تصمیم‌گیری کمک می‌کند.

7-تطابق با نیازهای قانونی

استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت سهام سرمایه‌گذاری می‌تواند کمک کند تا با نیازهای قانونی مرتبط با مدیریت سهام سرمایه‌گذاری، از جمله رویه‌ها و مقررات بازار سرمایه، سازگاری داشته باشید.
نمایش همه

دسته محصولات

4 دیدگاه برای نرم افزار مدیریت سهام و سهامداران | مجموعه نرم افزاری کاوش

 1. علی لوایی

  امکان مشاهده نسخه دمو نرم افزار وجود دارد ؟

  • پشتیبان کاوش

   سلام وقتتون بخیر. بله حتما، برای شروع میتونین ثبت درخواست دریافت دمو رایگان داشته باشید.

 2. شرکت تعاونی مصرف کارکنان پارس شهاب

  تعاونی مصرف کارکنان پارس شهاب، با هدف ارائه خدمات به کارکنان و اعضای خود از نرم افزار مدیریت سهام کاوش استفاده می کند و به پاس زحمات بی شائبه و همکاری این دوستان در ارائه خدمات پشتیبانی پس از 4 سال استفاده از این نرم افزار، قدردانی نموده و مراتب رضایت خود را از عملکرد آن مجموعه در امور آموزش و پشتیبانی را اعلام می داریم

 3. Elyas shaabani

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان تعریف دسترسی‌های مختلف برای کاربران متفاوت درون سازمان در این نرم افزار وجود دارد؟

  • علی صابری

   سلام خدمت شما
   بله امکان تعیین سطح دسترسی متفاوت برای کاربران سیستم در بخش ها و گزارشات مختلف نرم افزار وجود دارد.

 4. تعاونی فرش دستبافت گلبافت

  با سلام و احترام. ما بیش از 3 ساله که از نرم افزار مدیریت سهام کاوش استفاده میکنیم. از همکاری خوب و ارائه پشتیبانی و راهنمایی صمیمانه شما تشکر میکنیم. امیدواریم، همواره شاهد رشد و ترقی شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *