درباره کاوش

شرکت نرم افزاری کاوش فردا با گروهی از افراد متخصص و با تمرکزی دقیق در حوزه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهایی کاربردی، به منظور افزایش بهره‌وری در رشد و پیشرفت کسب و کارها، مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی تخصصی و عمومی را طراحی و تولید کرده است. 

چرا کاوش؟

شرکت کاوش با مجموعه نرم‌افزارهای خود، به عنوان ناظری تیزبین سعی در برآورده کردن تمامی نیازهای اساسی صنوف مختلف می‌کند. از شرکت‌های بازرگانی و شبه تولیدی تا اتحادیه‌ها، شرکت‌های تعاونی و سرمایه‌گذاری، پیمانکاری، عمرانی، معماری و طراحی، آسانسوری، حمل و نقل بین‌المللی، دفاتر نمایندگی و کارگزاری بیمه و… همگی با کاوش همراه هستند.

مهمترین ویژگی‌های محصولات کاوش شامل:

است. خوشبختانه رضایت کاربران کاوش از این محصولات بسیار زیاد است؛ شما می‌توانید سند این ادعا را در صفحه رضایت نامه کاربران مشاهده کنید.

محصولات کاوش

تمامی محصولاتی که در سایت کاوش وجود دارند با نام تجاری کاوش به ثبت رسیده اند.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

نرم افزار مدیریت سهام کاوش

نرم افزار مدیریت اتحادیه کاوش

نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی کاوش

نرم افزار حسابداری کاوش

افتخارات کاوش

چرا به کاوش اعتماد کنیم؟

در انتخاب و خرید یک محصول، بخصوص یک نرم افزار مدیریتی و حسابداری، کیفیت و خدمات پس از فروش مهم و حیاتی هستند. شرکت کاوش شدیدا به این موضوع توجه دارد و همواره در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد و ارائه خدمات پس از فروش بهتری را ارائه دهد. از این رو، این مجموعه به مشتریان خود در سراسر ایران و بعضی از کشورهای همسایه خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهد و در بعضی شرکت‌ها و دفاتر حسابداری و حسابرسی، از نرم افزار حسابداری کاوش استفاده می‌شود. 

شرکت کاوش گواهی ثبت اختراع در زمینه نرم افزاری دارد و این گواهی نشان از تخصص و کیفیت محصولات این شرکت خواهد بود. در نتیجه، می توان با اطمینان خاطر از محصولات و خدمات کاوش بهره‌مند شد.

هدف کاوش

عقیده این مجموعه بر این است که به جای هزینه‌های گزاف تبلیغاتی و ایجاد حجمه‌های کاذب، بودجه و انرژی خود را در راه ارائه خدمات بهتر و مفیدتر برای کاربران صرف کند؛ چرا که همواره مشتریان راضی بهترین مبلغان خواهند بود.

رضایت نامه مشتریان کاوش

در این بخش می‌توانید از نظرات صوتی و تصویری همکاران خود درباره محصولات و پشتیبانی کاوش بهره‌مند شوید.