امکانات افزودنی

مجموعه کاوش امکانات افزودنی مختلفی برای رفع نیاز اصناف و کسب و کارهای مختلف ارائه می‌کند. هدف مجموعه کاوش تولید نرم‌افزار با کیفیت بالا و قیمت مناسب است از همین رو امکانات مازاد را برای نرم‌افزارهای خود قرار داده است تا بتوانید بر اساس نیاز خود آن‌ها را اضافه کنید.

مجموعه کاوش نرم‌افزارهای خود را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌کند. تمامی متخصصانی که در این شرکت فعالیت می‌کنند با علم روز آشنایی دارند و در تولید محصولات بیشترین دقت و توجه به جزئیات را اعمال می‌کنند. 

مجموعه کاوش نرم‌افزارهای خود را با خدمات پس از فروش ارائه می‌کند و شما و شما می‌توانید از این بابت اعتماد کامل به مجموعه کاوش داشته باشید.

امکانات افزودنی نرم‌افزارهای کاوش چه کمکی به شما می‌کنند؟

پس از خرید نرم‌افزارهای مجموعه کاوش مانند نرم‌افزار حسابداری عمومی و …، این امکان برای شما فراهم می‌شود که هر یک از افزونه‌های زیر را به صورت دلخواه دریافت کنید. در ادامه افزونه‌هایی را که می‌توانید به صورت جداگانه تهیه و استفاده کنید را برای شما معرفی خواهیم کرد.

افزونه بایگانی مدارک:

با این امکان می‌توانید کلیه مدارک و تمامی اسناد کاغذی که در کسب و کار خود دارید را در نرم‌افزار حسابداری دسته بندی و ذخیره کنید تا در زمان نیاز دسترسی راحتی به اسناد خود داشته باشید. امکان بک آپ گرفتن در این افزونه وجود دارد که نسخه‌ای از اطلاعات شما را به صورت جداگانه ذخیره می‌کند. در صورتی که اطلاعات اصلی را از دست بدهید می‌توانید فایل‌های بک آپ را بازخوانی کنید و دوباره اطلاعات ارزشمند خود را بازگردانید.

ارزش افزونه بایگانی مدارک: 2,900,000 تومان

افزونه چند شرکتی:

به وسیله افزونه چند شرکتی می‌توانید تنها با خرید یک نرم‌افزار امور حسابداری چندین کسب و کار به همراه صنوف مشابه یا مختلف را به صورت هم‌زمان مدیریت کنید. توجه کنید اطلاعات هر شرکت کاملا مجزا بوده و هیچ وابستگی به هم نخواهند داشت؛ شایان ذکر است این امکان برای حسابداران و حسابرسان بسیار کاربردی و از لحاظ هزینه‌ای مقرون به صرفه است زیرا نیاز به داشتن چندین اکانت مختلف را برطرف می‌کند و دیگر نیازی به جابه‌جایی میان اکانت‌ها نخواهید داشت.

ارزش هر شرکت مازاد: 5,000,000 تومان

افزونه ارسال پیام کوتاه:

افزونه ارسال پیام کوتاه این امکان را به شما می‌دهد از داخل نرم‌افزارهای حسابداری کاوش و یا بدون وابستگی به نرم‌افزارهای حسابداری مذکور برای شخص یا اشخاص مورد نظر خود پیامک ارسال کنید. با توجه به نوع نرم‌افزار‌تان می‌توانید یادآوری‌های مختلفی چون تاریخ سررسید چک، تاریخ اتمام قرارداد، مانده حساب اشخاص و یا هر یادآوری دیگر که در نرم‌افزارهای کاوش ثبت کرده‌اید را از طریق پیامک به مشتریان خود ارسال کنید؛ همچنین می‌توانید پیامک‌های تکی یا گروهی، مناسبتی، اطلاع رسانی تخفیف، تبریک، تسلیت و… را با امکان پاسخ دهی از طرف گیرنده، ارسال کنید.

ارزش افزونه ارسال پیام کوتاه: 2,600,000 تومان

افزونه تفضیلی شناور:

افزونه تفضیلی شناور زمانی برای شما کاربرد دارد که می‌بایست یک شخص یا یک حساب خاص در دسته بندی‌های مختلف، سرفصل‌های حسابداری ثبت و مدیریت شود. برای مثال ممکن است شخصی یکی از شرکای مجموعه شما باشد و در همین حال جزو کارکنان نیز باشد و بخواهید از گردش حساب این فرد در نقش شرکا و کارکنان به تفکیک یا به صورت تجمیعی آگاه شوید. با استفاده از این افزونه می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

ارزش افزونه تفضیلی شناور: 2,900,000 تومان

افزونه کاربر تحت شبکه داخلی یا اینترنتی:

کاربر تحت شبکه برای کسب و کارهایی که بخواهند هم‌زمان در محیط کاری خود و یا بدون در نظر گرفتن فواصل مکانی بر روی نرم‌افزارهای کاوش کار کنند، کاربرد دارد. به‌عنوان‌مثال مدیریت، حسابدار، حسابرس، مسئول فروش، سرپرست کارگاه، نمایندگان مرزی و… می توانند به طور هم‌زمان امور خود را در نرم‌افزار انجام دهند. برای اینکه تمامی اشخاص بتوانند فقط در حوزه کاری مربوط به خود در نرم‌افزار حسابداری فعالیت کنند این امکان فراهم شده تا ادمین مجموعه برای هر شخص نام کاربری، رمز عبور، سطح دسترسی، روزها و ساعاتی که کاربر می‌تواند با نرم‌افزار کار کند را مشخص کند؛ شایان ذکر است فعالیت‌های هر کاربر در نرم‌افزار حسابداری ثبت یا اصطلاحا با هر ورود log انداخته می‌شود. این‌گونه در صورت از بین رفتن اطلاعات به صورت عمدی می‌توانید فرد خاطی را شناسایی کنید. با استفاده از کاربر تحت شبکه اینترنتی می‌توانید از راه دور با نرم‌افزار کار کنید که این مزیت برای شعب مختلف و یا مدیرانی که به هر دلیلی در مجموعه کاری خود حضور ندارند بسیار کاربردی است.

ارزش افزونه کاربر تحت شبکه: 2,400,000 تومان

افزونه سامانه ابری کاوش:

با افزونه سامانه ابری کاوش می‌توانید اطلاعات نرم‌افزار خود را در هر مکان و زمانی بر روی گوشی، تبلت و… داشته باشید. افزونه سامانه ابری کاوش برای تامین رضایت شما عزیزان تعبیه شده است. اطلاعات شما با استفاده از این افزونه در فضایی ابری ذخیره می‌شود و امکان از بین رفتن آن‌ها وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید با اتصال به اینترنت اطلاعات خود را دریافت کنید.

ارزش افزونه سامانه ابری کاوش: ---