نرم افزار مدیریت اتحادیه

با توجه به اینکه مطابق قانون نظام صنفی، اتحادیه‌های صنفی بایستی نسبت به ثبت و ضبط اطلاعات اعضای خود در دفاتر مربوطه اقدام نمایند تا بتوانند به‌راحتی نسبت به پاسخگویی به اعضا اقدام نمایند لذا ما نیز بر آن شدیم تا با تهیه نرم‌افزاری که بتواند این اطلاعات را سریع‌تر در اختیار کاربران قرار دهد اقدام نماییم.

عکس نرم افزار اتحادیه

چرا نرم افزار مدیریت اتحادیه کاوش؟

نرم افزار اتحادیه کاوش دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که باعث می‌شود به یک نرم‌افزار کاربردی برای کسب و کار شما تبدیل شود:

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد، کارا نخواهد بود.

بروزرسانی مستمر

نرم افزار باید با علم روز بروز شود در غیراینصورت بعد از مدتی قابل استفاده نیست.

قدمت و سابقه

نرم افزاری را انتخاب کنید که سابقه روشنی در گذشته و تکیه گاهی برای چند سال آینده باشد.

امنیت و اطمینان

نرم افزاری که محل ذخیره اطلاعات مهم یک کسب و کار است باید عاری از هرگونه خطا، مشکل و خرابی باشد.

قیمت

گران یا ارزان بودن نرم افزار دلیل بر خوب بودن آن نیست، قیمت گذاری باید دقیق و منطقی باشد.

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد،کارا نخواهد بود.

بروزرسانی مستمر

نرم افزار باید با علم روز بروز شود در غیراینصورت بعد از مدتی قابل استفاده نیست.

قدمت و سابقه

نرم افزاری را انتخاب کنید که سابقه روشنی در گذشته و تکیه گاهی برای چند سال آینده باشد.

امنیت و اطمینان

نرم افزاری که محل ذخیره اطلاعات مهم یک کسب و کار است باید عاری از هرگونه خطا، مشکل و خرابی باشد.

قیمت

گران یا ارزان بودن نرم افزار دلیل بر خوب بودن آن نیست، قیمت گذاری باید دقیق و منطقی باشد.

رضایت کاربران از کار با نرم افزار کاوش فردا

شما می‌توانید رضایت مشتریان شرکت کاوش فردا را از محصولات مشاهده کنید.

رضایت اتاق اصناف شهرستان شوشتر
رضایت اتحادیه صنف ساعت، عینک و بدلیجات تزیینی شهرستان زاهدان
رضایت اتحادیه خیاطان و آرایشگران بندرماشهر
رضایت اتحادیه اصناف ابزار و یراق و مصالح ساختمانی شهرستان بوشهر
رضایت اتحادیه خیاطان و آرایشگران مردانه و زنانه شهرستان بندرماهشهر

لیست امکانات نرم‌افزار مدیریت اتحادیه کاوش

نمایش همه

نسخه‌های نرم افزار اتحادیه

نسخه نقره‌ای

10/700 میلیون تومان

نسخه طلایی

پیشنهادی
17/600 میلیون تومان

نسخه VIP

پیشنهادی
33 میلیون تومان
بسته نرم افزاری خریداری شده با ارسال رایگان و از طریق پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور، به دست شما خواهد رسید.
در ضمن تمامی محصولات با لایسنس مادام العمر و پشتیبانی رایگان 1 ساله به شما ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار

معرفی نرم افزار مدیریت اتحادیه

مدیریت محترم اتحادیه و انجمن صنفی مدیریت کلیه امور اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی با نرم‌افزار اتحادیه کاوش، آن‌قدر آسان می‌شود که از خودتان می پرسید چرا زودتر یک نسخه از این نرم افزار را خریداری نکردید. اتحادیه‌ها با تشکیل کمیسیون‌‎های بازرسی، بر امور واحد‌های صنفی همکار و هم‌شغل خود نظارت خواهند داشت. در جهت انجام این امر مهم هر چه تسلط بیشتری بر اطلاعات اولیه همکاران و هم‌شغلان خود داشته باشند در مواقع مورد نیاز می‌‌توانند به راحتی وظایف خود را انجام دهند. شما با استفاده از نرم‌افزار مدیریت اصناف و اتحادیه کاوش فردا می‌توانید برای هر فرد با اختصاص شماره پرونده و کد حسابداری به راحتی پرونده تشکیل دهید؛ همچنین می‌توانید در هر زمان و مکان مدارک تحویل داده شده توسط اعضا را بررسی و مدیریت کنید. با استفاده از نرم‌افزار مدیریت اصناف و اتحادیه می‌توانید به سرعت برای اعضا بخشنامه صادر و در پرونده آن‌ها ثبت کنید. تعریف هرگونه بدهکاری مانند حق عضویت و همچنین ثبت و ویرایش اطلاعات مربوط به مبالغ دریافتی از اعضا با این نرم‌افزار با سرعت و دقت بالا امکان پذیر است. همچنین تمامی اخطارهای مربوط به هر واحد را در پرونده مربوط به خودشان ثبت کرده و در مواقع مورد نیاز به تمامی اخطارها به تفکیک زمان دسترسی داشته باشید. امکاناتی که شرح داده شد و بسیاری از امکانات دیگر تنها بخشی از امکانات نرم‌افزار مدیریت اصناف و اتحادیه گروه نرم‌افزارهای حسابداری کاوش هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این نرم‌افزار می‌توانید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید. 

خرید و قیمت نرم‌افزار مدیریت اتحادیه از وب‌سایت کاوش

کاوش تمام تلاش خود را در جهت ساده‌سازی فرایند کار با نرم‌افزار حسابداری به کار گرفته است و رضایت اکثریت کاربران دلیل محکمی بر این موضوع است.انواع نرم‌افزار مدیریتی کاوش تولید شده‌اند تا شما را در امور مدیریتی خود مانند مدیریت اتحادیه یاری کنند.برای خرید این محصول سه نسخه مختلف از جمله نسخه نقره‌ای، طلایی و VIP در نظر گرفته شده است که با افزایش امکانات نرم‌افزار قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند و شما محصولی کامل‌تر و با محدودیت‌ کمتری را دریافت خواهید کرد.کاوش به کمک متخصص‌ترین افراد برای همگی نرم‌افزارهای خود فایل آموزشی تولید کرده تا شما عزیزان در هیچ قسمتی از نرم‌افزارهایی مانند نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی و نرم‌افزار مدیریت اتحادیه با مشکل یا ابهامی روبه‌رو نشوید.در صورتی که از انتخاب نسخه‌ای که مناسب کسب و کارتان است؛ اطلاعی ندارید با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۴۰۹۷۸۰ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.در گام اول برای خرید نرم‌افزار مدیریت اتحادیه از وب‌سایت کاوش باید یکی از 3 نسخه را انتخاب کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه ادامه ثبت سفارش کلیک کنید و اطلاعات هویتی خود را وارد کنید؛ در نهایت پرداخت خود را انجام دهید و با ارسال فوری نرم‌افزار مدیریت اتحادیه را تحویل بگیرید.

بررسی امکانات ویژه نرم‌افزار مدیریت اتحادیه کاوش

کاوش امکانات زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد؛ در ادامه به امکانات ویژه این نرم‌افزار اختصاصی اشاره خواهیم کرد:با استفاده از نرم‌افزار مدیریت اتحادیه می‌توانید به یک اتاق بایگانی با ظرفیت بی‌نهایت دسترسی داشته باشید. همه شرکت‌ها، مجموعه‌ها، اتحادیه‌ها و انجمن‌ها برای نگهداری از اسناد و مدارک خود، اعضا، کارکنان و زیر مجموعه‌های خود نیاز به مکانی جهت بایگانی دارند. بایگانی هزینه‌هایی را برای شما در پی خواهد داشت. این هزینه شامل هزینه تهیه مکان، هزینه نگهداری و … است، که در نهایت ممکن است با وجود صرف کردن تمامی هزینه‌ها فضایی که برای بایگانی در نظر گرفته‌اید تمام شود. این مشکل بزرگ با استفاده از نرم‌افزار مدیریت اتحادیه برطرف شده است. 
  • تهیه لیست مراکز مورد نیاز

در نرم‌افزار مدیریت اتحادیه کاوش برای راحتی کار شما مدیران عزیز امکان تعریف لیستی از مراکز مورد نیاز فراهم شده است؛ در نتیجه می‌توانید یک لیست کامل از مراکزی که در طول کار با آن‌ها سر و کار دارید تهیه کنید و هر دفعه نیاز به دریافت اطلاعات از طرق مختلف نداشته باشید. به این منظور می‌توانید یک لیست از مراکزی همچون مراکز بهداشت، شهرداری، اماکن و … تهیه نمایید و به امور خود سرعت بخشید و از زمان باقی‌مانده استفاده مفید‌تری کنید.
  • به‌روزرسانی خودکار

تمامی تغییرات و بهینه‌سازی‌های نرم‌افزار مدیریت اتحادیه کاوش به صورت خودکار توسط اینترنت به روزرسانی می‌شود. این بدان معنا است که در صورت تغییرات اعمال شده بر نرم‌افزار مدیریت اتحادیه نیاز به مراجعه حضوری و تغییرات کلی در نرم‌افزار نیست، بلکه تنها با یک اتصال ساده به اینترنت به صورت خودکار نرم‌افزار شما به‌روز خواهد شد. 

استفاده توسط چندین کاربر

این نرم‌افزار با استفاده از روش‌های امنیتی بسیار پیشرفته طراحی و ساخته شده است، با این وجود امکان دسترسی به نرم‌افزار توسط شبکه LAN و یا اینترنتی از چند کامپیوتر امکان پذیر است. میزان دسترسی هر فرد توسط یک کاربر مرکزی که عموما مدیر ارشد نام دارد؛ امکان‌پذیر است. 

احیای اطلاعات

برای عموم مردمی که با سیستم‌های مجازی اقدام به ذخیره اطلاعات می‌کنند پیش آمده است که در طی بروز اتفاقی اطلاعات مهم خود را از دست داده‌اند لذا، احیای اطلاعات کاربر موضوع بسیار با اهمیتی است. در همین راستا نرم‌افزار مدیریت اتحادیه به نحوی طراحی شده است که شما بتوانید به راحتی اطلاعات خود را ذخیره کنید و در صورت بروز حادثه بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با راحت ترین روش به اطلاعات از بین رفته خود دسترسی داشته باشید.
نمایش همه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نرم افزار مدیریت اتحادیه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *