نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا

برای اینکه بتوانید یک کسب و کار موفق و پیشرونده داشته باشید. موارد مهمی را باید رعایت کنید. یکی از این موارد اطلاع داشتن از هزینه‌ها، میزان سود و ضرر کسب و کارتان است. در گذشته برای ثبت این موارد از کاغذ استفاده می‌شد. ثبت این اطلاعات مهم بر روی کاغذ بسیار زمان‌بر بود و از طرفی امکان مفقود شدن آن‌ها وجود داشت.

استفاده از نرم افزارهای حسابداری باعث می‌شود که بتوانید حجم عظیمی از اطلاعات را ذخیره کنید و در هر زمان و مکانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید؛ همچنین دیگر نگرانی از بابت از بین رفتن این اطلاعات نخواهید داشت به علاوه امکان بکاپ گیری از اطلاعات در نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا مهیاست تا نگرانی از بابت اطلاعات نداشته باشید.

از این رو مجموعه کاوش فردا طیف متنوعی از نرم افزارهای حسابداری کاربردی را عرضه می‌کند که شما می‌توانید متناسب با نیاز خود آنچه بهتر است را تهیه کنید.

نرم افزار حسابداری آسانسور

چرا نرم افزار کاوش را خریداری کنیم؟

نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش شامل تمامی اطلاعات قراردادها میان کارفرما و پیمانکار و… است. با نرم افزار آسانسور کاوش به ریز اطلاعات حساب‌های شرکت‌تان نظارت داشته باشید.

تصور کنید، در یک نگاه از هزینه ها و میزان سود و زیان پروژه های خود آگاه شوید و با کمک نمودار، وضعیت تک تک پروژه های خود را مقایسه کنید

تصور کنید، در هر لحظه از تاریخ سررسید سرویس و نگهداری قراردادهای خود مطلع شوید...

تصور کنید، با یک کلیک بتوانید گردش مالی کارگران، سرویس کاران، پیمانکاران خود در هر پروژه را مشاهده کنید...

تصور کنید، با فشردن یک دکمه از میزان خرید، فروش، مصرف، موجودی قطعات و مواد مصرفی در هر پروژه مطلع شوید...

پروژه های نامحدود و مجزا

گردش های مربوط به یک یا نامحدود پروژه را در نرم افزار ثبت کنید و براحتی گزارش بگیرید.

سود و زیان پروژه ها

می توانید سود و زیان هر پروژه یا کل پروژه ها را در تاریخ های مختلف به صورت ریالی و درصدی داشته باشید.

خرید، فروش و مصرف قطعات

می توانید در بازه های زمانی مختلف از میزان خرید، فروش، موجودی و مصرف قطعات و مواد مصرفی در هر پروژه مطلع شوید.

سررسید پروژه ها و سرویس ها

می توانید در هر لحظه از تاریخ پایان سرویس و نگهداری قراردادهای خود مطلع شوید و اقدامات لازم را انجام دهید.

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد، کارا نخواهد بود.

پروژه های نامحـدود و مجزا

گردشهای مربوط به یک یا نامحدود پروژه را در نرم افزار ثبت کنید و براحتی گزارش بگیرید.

سود و زیان پروژه‌ها

می توانید سود و زیان هر پروژه یا کل پروژه ها را در تاریخ های مختلف به صورت ریالی و درصدی داشته باشید.

خرید، فروش و مصرف قطعات

می توانید در بازه های زمانی مختلف از میزان خرید، فروش، موجودی و مصرف قطعات و مواد مصرفی در هر پروژه مطلع شوید.

سررسید پروژه ها و سرویس ها

می توانید در هر لحظه از تاریخ پایان سرویس و نگهداری قراردادهای خود مطلع شوید و اقدامات لازم را انجام دهید.

دموی رایگان

بهتر است قبل از خرید نرم افزار، محیط و امکانات آن را بصورت رایگان مشاهده نمایید.

پشتیبانی و آموزش

نرم افزاری با بهترین امکانات اگر آموزش و خدمات پس از فروش نداشته باشد، کارا نخواهد بود.

قابلیت فعال سازی و اتصال به سامانه مودیان برای کسانی که تمایل به ارسال فاکتورهای فروش و برگشت از فروش خود را دارند.

رضایت کاربران از کار با نرم افزار کاوش فردا

شما می‌توانید رضایت مشتریان شرکت کاوش فردا را از محصولات مشاهده کنید.

رضایت شرکت آسان بالابر بام سیراف
رضایت شرکت آسانسور فرازنما آسمان
رضایت شرکت ضامن صنعت
رضایت شرکت ساویس آسانبر رایا
رضایت شرکت فراز عرش البرز
رضایت شرکت آبان فراز کار کیش

لیست امکانات نرم افزار مدیریت آسانسور

نمایش همه

در حال  حاضر با پیشرفت تکنولوژی مانند نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمانی این امکان فراهم شده که بتوانید این اطلاعات را در نرم افزارهای حسابداری ذخیره کنید. مجموعه کاوش فردا با تولید نرم افزارهای کاربردی

این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید تمامی موارد مالی کسب و کار خود را به راحتی ثبت و حفاظت کنید.

نسخه های نرم افزار حسابداری آسانسور

نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا در سه نسخه به مشتریان ارائه می‌شود. شما می‌‎توانید یا توجه به نیاز‌ها و فعالیت خود نسخه مدنظر را از باکس‌های زیر انتخاب و تهیه کنید.

نسخه نقره‌ای

9/500 میلیون تومان

نسخه طلایی

پیشنهادی
13/300 میلیون تومان

نسخه VIP

پیشنهادی
33 میلیون تومان
بسته نرم افزاری خریداری شده با ارسال رایگان و از طریق پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور، به دست شما خواهد رسید.
در ضمن تمامی محصولات با لایسنس مادام العمر و پشتیبانی رایگان 1 ساله به شما ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار

نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش، شامل دو بخش است:

 • مدیریت پروژه‌ها و قراردادها (نصب و راه اندازی- نگهداری و پشتیبانی)
 • مدیریت خرید و فروش قطعات آسانسور

با خرید نرم افزارهای حسابداری کاوش می‌توانید از امکانات کاربردی و مفیدی برخوردار شوید. این امکانات شامل موارد زیر می‌شود.

کاوش فردا حرفه‌ای‌ترین تولید کننده نرم افزار‌های حسابداری و مدیریتی

مجموعه کاوش فردا از یک تیم حرفه‌ای و کاربلد در زمینه‌های مختلف تشکیل شده تا به افزایش بازدهی و پیشرفت کسب و کار شما کمک کند. این مجموعه می‌تواند انواع نرم‌ افزارهای مدیریتی حسابداری مانند نرم‌افزار مدیریتی حمل و نقل و … را به صورت عمومی و تخصصی تولید و به شما تحویل دهد.

تیم کاوش در تولید تمامی محصولات نرم افزاری خود به تمامی موارد دارای اهمیت برای شرکت‌های مختلف توجه می‌کند و آن‌ها را در نظر می‌گیرد تا کاربردی‌ترین محصول را به دست کاربر برساند. 

این امر موجب شده که کاوش فردا موفق به جلب رضایت مشتری‌ها شود.

خرید نرم افزار حسابداری آسانسور از کاوش فردا

در مجموعه کاوش فردا بهترین محصولات از نظر کارایی و کیفیت تولید می‌شوند که قادر هستند تمام نیاز‌های کاربران را پوشش دهند. این نرم افزارها شامل نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی مانند نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و … می‌شود.

شما می‌توانید پیش از خرید هریک از محصولات شرکت کاوش فردا اقدام به دریافت نسخه دمو آن محصول کنید تا مطمئن شوید که محصولی که قصد خرید آن را دارید، می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند. 

محصولات شرکت کاوش فردا در سه نسخه نقره‌ای، طلایی و VIP به فروش می‌رسند. شما می‌توانید برای خرید هر یک از این نسخه‌ها در این صفحه اقدام کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا

با توجه به این موضوع که تمامی محصولات شرکت کاوش فردا توسط متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این شرکت تولید می‌شود، قیمت محصولات نسبت به سایر رقبا بسیار مناسب است. شما می‌توانید نرم افزار حسابداری آسانسور را از طریق وب‌سایت کاوش فردا و یا تماس تلفنی خریداری کنید. کالا خریداری شده در سریع‌ترین زمان ممکن با پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید. 

شما می‌توانید برای اطمینان از مناسب بودن قیمت و از همه مهم‌تر کیفیت و کاربردی بودن این محصول به بخش نظرات مشتریان ما مراجعه کنید تا رضایتمندی کاربران محصولات ما را مشاهده کنید. 

اهمیت حسابدار در کسب و کار

شرکت‌های نصب و نگهداری آسانسور، همانند تمامی شرکت‌های دیگر برای اطلاع از گردش مالی، میزان سود و زیان، مدیریت مسائل مالی و چاره اندیشی در مواقع ضروری نیازمند علم حسابداری هستند. عموما این شرکت ها فرد و یا افرادی را برای رسیدگی به امور حسابداری استخدام میکنند در نتیجه این امور به فرد متخصص حسابداری سپرده میشود و امور مدیریتی نیز توسط مدیر، مدیریت می شود. واقعیت امر این است که بدون حسابدار، مدیریت این شرکت ها عموما غیر ممکن است و دیر یا زود دچار مشکلات بزرگی خواهند شد.

خدمات نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا

مجموعه کاوش فردا با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود نرم افزار حسابداری آسانسور را تولید کرده است. این نرم افزار از ویژگی‌های مهمی برای اداره کسب و کار شما برخوردار است. در ادامه به مهمترین خدماتی که توسط نرم افزار تخصصی حسابداری آسانسور کاوش ارائه می شود، اشاره خواهیم کرد.

کاهش هزینه‌ها با نرم افزار حسابداری آسانسور

استخدام یک حسابدار نیازمند صرف وقت و هزینه است چرا که علاوه بر داشتن هزینه حقوق ماهیانه، بیمه و مزایا شامل هزینه‌های جانبی از قبیل هزینه محل کار، ابزار و وسایل و غیره است. حال در نظر بگیرید که شما با نصب یک نرم افزار حسابداری آسانسور تخصصی علاوه بر استخدام یک حسابدار حرفه‌ای و مطمئن، می‌توانید تمامی امور مدیریتی خود، از قبیل 

 • ترسیم نمودار هزینه و میزان سود هر پروژه جهت برنامه ریزی برای آینده شغلی
 • مشاهده سر رسید سرویس کردن آسانسور ها
 • ثبت قطعات مورد نیاز برای سرویس‌های دوره‌ای و غیره را در کمترین زمان و به صورت آنی انجام دهید.

در این صورت علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها امور مدیریتی خود را نیز با دقت و سرعت بیشتری پیش خواهید برد. البته مواردی که از آن‌ها یاد شد تنها بخشی از خدمات نرم افزار حسابداری کاوش است.

تهیه گزارش ریز هزینه‌ها

هر پروژه برای شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور هزینه‌هایی را به همراه خواهد داشت. شما با استفاده از نرم افزار حسابداری آسانسور می‌توانید ریز هزینه‌های هر پروژه را ثبت کنید و از همه آن‌ها گزارش تهیه کنید. تهیه گزارش از تمامی هزینه‌ها شما را در انجام ا‌مور حسابداری یاری خواهد کرد و می‌توانید با استفاده از همه گزارش‌های ثبت شده اظهار نامه‌های خود را با دقت بیشتری تکمیل نمایید.

گزارش گردش حساب ها

تهیه گزارش گردش حساب‌ها موضوعی مهم و حیاتی در امور حسابداری است. شما در نرم افزار حسابداری آسانسور بدون نیاز به تبحر خاص در امور حسابداری می‌توانید از گردش حساب‌های بانکی، تنخواه‌ها، چک‌های برگشتی و باطل شده‌ای که دریافت کردید و … گزارش تهیه کنید و از اطلاعاتی که در این گزارش‌ها ثبت خواهد شد در گزارش دفتر روزنامه، گزارش دفتر کل و غیره استفاده کنید؛ همچنین در بخش تهیه گزارش‌ها می‌توانید تراز آزمایشی با ستون‌های شش، چهار و دو ستونه برای هر پروژه تهیه نمایید. اگر با هر یک از این امکانات نا آشنا هستید و یا به صورت حرفه‌ای علم حسابداری را آموزش ندیده‌اید هیچ نگران نباشید چرا که با خدمات پشتیبانی 24 ساعته نرم افزار حسابداری آسانسور مجموعه کاوش شما را برای بهره مندی از خدمات حسابداری به صورت حرفه‌ای یاری خواهد کرد.

امکان ثبت قرارداد

شرکت های نصب و نگهداری آسانسور با کارفرمایان، پیمانکاران، کارگرران، سرویس کاران و افراد مختلف دیگر اقدام به همکاری می کنند. این همکاری عموما به صورت قراردادی با مدت زمان مشخص است. با استفاده از نرم افزار حسابداری آسانسور می توانید قرارداد افراد مختلف را ثبت کنید و این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که قبل از اتمام قرارداد مطلع شوید. این امکان ابزار مدیریتی پیشرفته ای است که با استفاده از آن می توانید تاریخ قراردادها را تحت نظر داشته باشید و به موقع جهت تمدید و یا عدم تمدید قرارداد خود اقدام نمایید.

امکان ثبت خرابی

با نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش می‌توانید امور خرابی آسانسورهای نصب شده توسط شرکت خود را ثبت کنید و نمودار عملکرد مجموعه خود را بررسی کنید و در صورت بروز مشکل در صدد برطرف کردن آن برآیید؛ البته در این بخش شما امکان ارسال پیامک به سرویس کاران شرکت خود را دارید و این پیگیری منظم و حساب شده برای شما مجموعه‌ای از مشتریان راضی را به ارمغان خواهد آورد که وجود هر یک برای شما ارزشمند خواهد بود.

امکان ثبت قطعات تهیه شده برای هر پروژه به تفکیک

شما با این نرم افزار می‌توانید تمامی قطعات مورد نیاز خریداری شده برای هر پروژه را ثبت کنید. حتی قطعاتی که برای سرویس کردن آسانسورها استفاده می‌کنید هم قابلیت ثبت شدن دارند. با استفاده از این امکان شما می‌توانید امور هزینه‌ها و انبارداری را بهتر مدیریت کنید.

پایان سال و حسابداری و حسابرسی

یکی از اصلی ترین وظایف بخش حسابداری هر شرکت و مجمومه‌ای در پایان هر سال پرداخت مالیات است. پرداخت مالیات براساس اسناد و مدارک و گزارش‌هایی است که حسابداران به اداره امور مالیات تحویل خواهند داد و پس از آن اسناد و مدارک و حساب‌های هر سال بسته خواهد شد و حساب‌های باقی مانده به سال بعد منتقل خواهند شد. نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش در انجام تمامی این امور همراه و پشتیبان شما خواهد بود، به این صورت که تمامی هزینه‌های ثبت شده و داده‌های ورودی را در طی زمان ثبت کرده است، سپس داده‌ها را به صورت فایل اکسل به شما تحویل خواهد داد و حساب‌های هر پروژه را براساس پایان سال مالیاتی که شما برای آن تعریف کرده اید بسته و باقی مانده حساب‌ها را به سال بعد انتقال خواهد داد.

فایل‌های تحویلی نرم افزار حسابداری آسانسور

تاکید گروه نرم افزاری کاوش بر کارایی آسان از یک نرم افزار حسابداری است. اینکه نرم افزار حسابداری آسانسور مدارک و اسناد را در خود ثبت و ذخیره می‌کند، بر اساس آن‌ها داده‌های آماری به صورت‌های مختلفی نظیر نمودار، جدول و غیره ارائه می‌کند و در نهایت خروجی اعمال حسابداری را به صورت فایل اکسل در اختیار کاربر قرار می‌دهد همگی در جهت استفاده راحت و اصولی از این نرم افزار است.

قفل سخت افزاری

نرم افزار حسابداری آسانسور مجهز به قفل سخت افزاری است. قفل سخت افزاری قطعه‌ای الکترونیکی است که چند مزیت را به مجموعه مزیت‌های این نرم افزار می‌افزاید. 

مزیت اول قفل سخت افزاری، این است که دسترسی افراد متفرقه به نرم افزار بدون قفل یا همان قطعه الکترونیکی غیر ممکن است. قفل نرم افزاری ماهیت امنیتی ندارد، اما به صورت غیر مستقیم و با محدود کردن دسترسی به امنیت بیشتر نرم افزار شما کمک می‌کند. 

مزیت دوم این است که برای کار کردن با این نرم افزار نیازی به اینترنت نیست و در هر مکان و زمانی می‌توان با اتصال قطعه الکترونیکی به سیستم که به صورت USB تعریف شده است وارد نرم افزار شوید و به امور مدیریتی و حسابداری خود رسیدگی کنید.

مزیت سوم این است که وقتی یک نرم افزار مجهز به قفل سخت افزاری باشد کلیه اطلاعات روی قطعه موجود است و این امکان شما را محدود به یک سیستم و مکان خاص نمی کند و شما می توانید بدون نگرانی امور خود را حتی از دور پیگیری کنید.

امکان استفاده تحت شبکه

شما می‌توانید از نرم افزار حسابداری آسانسور به صورت شبکه استفاده نمایید. این بدان معنا است که یک سیستم به عنوان سیستم مادر تعریف می‌شود و می‌توان از آن سیستم به افراد مختلف دسترسی‌های مختلفی داد. در این صورت شما می‌توانید برای بازاریابان، سرویس کاران و افراد دیگر شرکت خود دسترسی مشخصی تعیین کنید تا این افراد نیز بتوانند از امکانات نرم افزار بهره مند شوند. به عنوان مثال سرویس کاران می‌توانند از قابلیت‌های نرم افزار استفاده کنند و قطعات تعویض شده، خریداری شده و مشکلات به وجود آمده را وارد نمایند تا اطلاعات آماری مجموعه شما کامل‌تر شود.

تعریف پروژه‌های گوناگون به صورت همزمان

با استفاده از نرم افزار حسابداری آسانسور می‌توانید پروژه‌های مختلف خود را مدیریت کنید، چرا که این نرم افزار به شما امکان تعریف تعداد بی‌شماری پروژه به صورت همزمان می‌دهد و البته این امکان را به شما می‌دهد که امور هر پروژه و یا قرارداد را به صورت مستقل ثبت و پیگیری نمایید و از عدم اختلال امور پروژه‌ها با یکدیگر مطمئن باشید.

نرم افزار حسابداری آسانسور چیست؟

نرم افزار خدمات آسانسور یک فناوری تخصصی است که برای ساده سازی مدیریت و نگهداری آسانسورها در ساختمان ها طراحی شده است. این نرم افزار نظارت کارآمد، زمان بندی و تحلیل عملکرد سیستم های آسانسور را تسهیل می کند. این کار وظایفی مانند برنامه ریزی تعمیر و نگهداری، تشخیص عیب و گزارش را خودکار می کند و از تعمیرات به موقع و موثر اطمینان می دهد. نرم افزار خدمات آسانسور با ارائه بینش در زمان واقعی در مورد وضعیت و عملکرد تجهیزات، قابلیت اطمینان و ایمنی کلی عملیات آسانسور را افزایش می دهد. همچنین به بهینه سازی تخصیص منابع، کاهش زمان خرابی و بهبود طول عمر اجزای آسانسور کمک می کند. در نهایت، این نرم افزار به یک تجربه حمل و نقل عمودی روانتر و قابل اعتمادتر کمک می کند و هم به نفع مالکان و هم ساکنان ساختمان است.

کاربرد نرم افزار حسابداری آسانسور

نرم افزار حسابداری آسانسور نقش مهمی در مدیریت و نظارت موثر بر عملکرد آسانسورها در صنایع و ساختمان های مختلف دارد. این نرم افزار تخصصی طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را ارائه می دهد که به ایمنی کلی، عملکرد و مقرون به صرفه بودن سیستم های آسانسور کمک می کند.

یکی از کاربردهای اصلی این نرم افزار، برنامه ریزی و ردیابی تعمیر و نگهداری است. با ثبت سیستماتیک داده‌های استفاده و عملکرد آسانسور، نرم ‌افزار می ‌تواند نیازهای تعمیر و نگهداری را پیش‌بینی کند، زمان خرابی را کاهش دهد و از خرابی‌های غیرمنتظره جلوگیری کند. این رویکرد فعال نه تنها قابلیت اطمینان آسانسورها را افزایش می دهد، بلکه طول عمر آن ها را نیز افزایش می دهد و در نهایت در هزینه های تعمیر صرفه جویی می کند.

یکی دیگر از جنبه های ضروری نرم افزار حسابداری آسانسور مدیریت هزینه است. این به مدیران تأسیسات اجازه می دهد تا مصرف انرژی را ردیابی، ناکارآمدی ها را شناسایی و الگوهای استفاده را بهینه کنند. این امر منجر به صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه، همسویی با اهداف پایداری و بهبود کارایی مالی کلی ساختمان می شود.

علاوه بر این، این نرم افزار قابلیت های نظارت و گزارش در زمان واقعی را فراهم می کند و به ذینفعان اجازه می دهد تا به اطلاعات حیاتی از راه دور دسترسی داشته باشند. مدیران تسهیلات می‌توانند هشدارهای فوری برای مسائل دریافت، معیارهای عملکرد را نظارت و تصمیمات مبتنی بر داده را برای افزایش کارایی و عملکرد کلی سیستم‌های آسانسور اتخاذ کنند. به طور خلاصه، کاربرد نرم افزار حسابداری آسانسور فراتر از ثبت سوابق است و نقشی حیاتی در بالا بردن ایمنی، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن عملیات آسانسور در تنظیمات مختلف ایفا می کند.

حسابداری بدون نیاز به تخصص

انجام امور حسابداری با نرم افزار حسابداری آسانسور طوری برنامه ریزی شده است که شما حتی پیچیده ترین امور حسابداری را می‌توانید بدون نگرانی و با سرعت و دقتی بی‌نظیر انجام دهید.

حذف خطای انسانی از امور حسابداری

هنگامی که امور حسابداری را به صورت دستی انجام می‌دهید و یا آن را به عهده فردی تحت عنوان حسابدار سپرده‌اید بروز خطای انسانی بیشتر از هنگامی که شما از نرم افزار استفاده می کنید شما را تهدید می کند. این در حالی است که اگر از نرم افزار حسابداری آسانسور استفاده نمایید علاوه بر افزایش سرعت در انجام امور حسابداری، دقت انجام این امور را به واسطه حذف خطا های انسانی بالا برده‌اید.

بودجه بندی و برنامه ریزی هزینه‌ها

سقف مجاز هزینه‌ها در هر پروژه از همان ابتدای انجام کار مشخص است و همین موضوع سبب می‌شود تا مسئولین شرکت‌های آسانسور درصدد یافتن ابزاری حرفه‌ای در جهت راهنمایی هر چه بیشتر جهت بودجه بندی پروژه‌ها باشند. در همین راستا نرم افزار حسابداری آسانسور با در اختیار گذشتن امکان تهیه لیست از اقلام مورد نیاز و امکان بودجه بندی امکانات و منابع شما را در انجام این مهم یاری خواهد کرد.

محاسبه سود و زیان هر پروژه

محاسبه سود و زیان پروژه‌ها شما را در برنامه ریزی دقیق برای پروژه‌های بعدی یاری خواهد کرد. به عنوان مثال ممکن است شما نحوه بودجه بندی دقیق نداشته باشید و همین امر موجب صرف هزینه اشتباه در قسمتی شود که به بودجه نیاز نداشته است و در قسمت‌های دیگر دچار کمبود بودجه شوید. همین امر پروژه شما را زیان ده خواهد کرد و این هرگز به سود مجموعه شما نخواهد بود. هنگامی که شما از زیان ده و یا سود ده بودن پروژه‌های خود مطلع شوید می‌توانید عوامل تاثیر گذار را پیدا کنید و در صدد تقویت و یا برطرف نمودن آن‌ها بر آیید.

ثبت حقوق و دستمزد‌ها

در نرم افزار حسابداری آسانسور می‌توانید حقوق و دستمزد تمامی افرادی که با مجموعه شما همکاری دارند، اعم از؛ نیروی کار دفتری، مهندسین، نصاب‌ها، تعمیرکاران، مسئولین خرید ، بازاریابان و .. را ثبت کنید. ثبت حقوق این افراد به شما دیدی وسیع تر پیرامون هزینه‌های مجموعه‌تان ارزانی می‌دارد که همین موضوع سبب انجام برنامه ریزی دقیق‌تر برای مجموعه شما خواهد شد.

پنل گزارش نموداری

در این نرم افزار شما می‌توانید تمامی داده‌های موجود را به صورت نمودار مشاهده کنید. نمودارها همواره به شما امکان مقایسه و برنامه ریزی دقیق‌تر می‌دهند. به عنوان مثال نمودار هزینه و دستمزد ، نمودار سود و زیان، نمودار درآمد‌ها همگی شما را در داشتن مجموعه منظم‌تر یاری خواهد کرد. با بررسی و تحلیل نمودارها می‌توانید کاملا مشکلات مالی موجود در کسب و کار خود را پیش از بروز مشکلات جدی شناسایی کنید و به راحتی آن‌ها را رفع کنید.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری آسانسور

با توسعه ساختمان‌ ها و افزایش تعداد طبقات، اهمیت نرم‌ افزار حسابداری آسانسور به‌ طور چشمگیری افزایش یافته است. نقش اصلی این نرم‌ افزار در بهبود مدیریت و کنترل مالی عملکرد آسانسورها در ساختمان‌ها می باشد.

شرکت ‌های آسانسوری را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد:

 • گروه یک: شرکت هایی که فقط در زمینه فروش آسانسور، قطعات و لوازم جانبی آن فعالیت دارند.
 • گروه دو: شرکت ‌هایی که علاوه بر فروش، به نصب، پشتیبانی و تمدید سرویس نیز مشغول هستند.

با توجه به اینکه بسیاری از قطعات مورد نیاز برای آسانسور از کشورهای دیگر وارد می‌شود، استفاده از افزونه چند ارزی در نرم افزار حسابداری آسانسور می ‌تواند کمک طور قابل توجهی به حسابداران کند. در ادامه، به توضیح این قابلیت به طور دقیق تر خواهیم پرداخت.

همچنین، شرکت ‌های حاضر در حوزه آسانسور به صورت همزمان در انجام چندین پروژه در ساختمان ‌ها و مجتمع ‌های مختلف در انواع نقاط شهر مشغول به کار هستند. بنابراین، مدیریت هزینه‌ها و فرآیند اجرای پروژه‌ها امری بسیار حیاتی و حائز اهمیت است. در این زمینه، استفاده از نرم افزار حسابدای آسانسور به شرکت‌ها کمک می ‌کند تا کیفیت اجرا و برنامه‌ریزی مراحل پروژه را بهبود داده و پیشرفت آن را تسریع دهند.

یکی از ویژگی‌های جذاب نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش فردا، توانایی درخواست استعلام موجودی انبار و فروشگاه است که این امکان باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده است. این نرم‌افزار قادر به محاسبه سود و زیان ناشی از فروش محصولات یا ارائه خدمات می‌باشد، همچنین این قابلیت دارد تا انواع محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف به دقت تعریف کند و مدیریت کاملی بر روی آنها داشته باشد.

واجدان یا صاحبان کسب‌وکار و حتی افرادی که دانش حسابداری ندارند، به‌راحتی قادر به ثبت و تحلیل اطلاعات مالی خود در این نرم‌افزار می‌شوند، زیرا محیط کاربری آن بسیار ساده و قابل فهم است.

در بهترین سرویس نرم افزار حسابداری آسانسور باید به دنبال چه ویژگی هایی باشید؟

مانند هر کسب و کار خدماتی، شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور می توانند از ویژگی های زیر بهره مند شوند:

 • یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) که به کاربران اجازه می دهد تا داده های مشتری را در یک مکان مناسب متمرکز کنند. برخی از CRM ها همچنین به مشتریان این امکان را می دهند که به یک پورتال مشتری ویژه دسترسی داشته باشند که در آن می توانند سفارشات کاری و سابقه خدمات خود را پیگیری کنند.
 • برنامه‌ریزی و ارسال ابزارهایی که به کاربران امکان می‌دهد تمام کارهای گذشته و آینده را ببینند، برنامه‌های تکنسین‌ها را نظارت کنند و سفارش‌های کاری را به تیم‌ها اختصاص دهند.
 • یکپارچه‌سازی با نرم ‌افزار حسابداری آسانسور برای کاهش ورود اطلاعات مضاعف و امکان برآورد صورت‌حساب در محل.
 • یک سیستم مدیریت موجودی که به صاحب کسب‌وکار اجازه می‌دهد سهام را در زمان واقعی ردیابی کند.
 • ابزارهای انطباق با ایمنی مانند کتابچه‌های راهنما و چک‌ لیست‌های قابل دسترسی با موبایل و فن‌آوری‌های میدانی برای دسترسی در هر زمان که لازم باشد.

چرا باید روی نرم افزار حسابداری آسانسور سرمایه گذاری کرد؟

سرمایه گذاری در نرم افزار حسابداری آسانسور به دلایل قانع کننده ای یک تصمیم استراتژیک است. چرا که در دنیای پر سرعت، مشاغل خدماتی نمی توانند به روش های کاغذ و قلم تکیه کنند، به خصوص که خود تجهیزات پیشرفته تر می شوند. تحقیقات نشان می‌دهد که نرم ‌افزار آسانسور می‌تواند با ارائه مزایای زیر به شرکت‌های خدمات آسانسور کمک کند:

 • اولا، کارایی و بهره وری زمانی افزایش می یابد که عملیات از طریق اتوماسیون نرم افزاری ساده شود. نرم افزار آسانسور برنامه ریزی، ردیابی تعمیر و نگهداری و حل مشکلات را خودکار می کند، خطاهای دستی را کاهش و تخصیص تکنسین را بهینه می کند. این به زمان پاسخگویی سریع‌تر و به حداقل رساندن زمان خرابی، افزایش رضایت مشتری و ایجاد اعتماد منجر می‌شود.
 • ثانیاً، نرم افزار حسابداری آسانسور قابلیت های جامع تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهد. با جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد عملکرد آسانسور، الگوهای استفاده و تاریخچه تعمیر و نگهداری، مدیران تاسیسات بینش ارزشمندی به دست می آورند. این بینش ها تعمیر و نگهداری پیش بینی را امکان پذیر می کند، مسائل بالقوه را قبل از تشدید آنها شناسایی می کند، بنابراین از خرابی های پرهزینه جلوگیری می کند و طول عمر تجهیزات را افزایش می دهد.
 • علاوه بر این، این نرم افزار مدیریت انطباق با مقررات صنعت و استانداردهای ایمنی را تسهیل می کند. همچنین تضمین می کند که وظایف تعمیر و نگهداری به موقع و دقیق انجام می شود و خطر حوادث و مسئولیت را کاهش می دهد.
 • همچنین، مستندات مبتنی بر نرم افزار فرآیندهای حسابرسی را ساده می کند و در زمان و منابع صرفه جویی می کند.
 • سرمایه گذاری در نرم افزار حسابداری آسانسور، مقیاس پذیری و سازگاری را تقویت می کند. همانطور که ساختمان ها تکامل می یابند و گسترش می یابند، نرم افزار به راحتی می تواند تغییرات در تنظیمات آسانسور و نیازهای خدمات را بپذیرد. این مقیاس‌پذیری، سرمایه‌گذاری‌های آتی و دوام طولانی مدت و بازگشت سرمایه را تضمین می‌کند.
 • در دنیای امروز، استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت خدمات آسانسور، امکان افزایش اتصال و دسترسی را برای افراد فراهم می‌کند. این نرم‌افزارها امکان نظارت و تشخیص از راه دور را برای ذینفعان فراهم می‌سازند، به‌طوری‌که آن‌ها می‌توانند از هر کجا که باشند، بر عملیات نظارت کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات به‌طور به‌موقع انجام دهند.

در نتیجه، مزایای سرمایه‌گذاری در نرم ‌افزار حسابداری آسانسور چند وجهی است، از کارایی عملیاتی و نگهداری پیش‌بینی‌شده تا مدیریت انطباق و مقیاس‌پذیری. پذیرش این فناوری تنها یک تصمیم تجاری عاقلانه نیست، بلکه گواهی بر تعهد به ایمنی، قابلیت اطمینان و رضایت مشتری است.

نمایش همه

دسته محصولات

5 دیدگاه برای نرم افزار حسابداری آسانسور

 1. شرکت آریا آسانسور

  بدینویسله لازم میدانیم رضایت خود را از نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش به مدتاستفاده 5 سال اعلام داشته و از زحمات شما و پشتیبانی قوی نرم افزار سپاسگذاری نماییم. با تشکر رجب نیا

 2. ارزش آسانسور

  نرم افزار شما چه گزارشهای مالی در اختبار کاربران خودش قرار می دهد؟

  • پشتیبان کاوش

   نرم‌افزار حسابداری آسانسور کاوش گزارش‌های متنوعی از جمله سود و زیان، هزینه خرید قطعات آسانسور، ترازنامه، گردش وجوه نقد، چک های دریافتی و پرداختی و … را ارائه میکنه که به شما دید کاملی از وضعیت مالی کل مجموعه و یا هر پروژه می‌دهد.

 3. شرکت نیک صنعت توس

  سلام وقت بخیر، آیا نرم‌افزار حسابداری شما توانایی مدیریت قراردادهای سرویس و نگهداری رو هم داره ؟

  • علی صابری

   سلام خدمت شما
   همونطور که در لیست امکانات پیج نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش هم عنوان شده، امکان ثبت قرارداد سرویس و نگهداری کارفرماها و همچنین یادآوری موعد سررسیدشان وجود دارد.

 4. َشرکت فراگستر شرق

  از زمانی که از این نرم افزار حسابداری آسانسور استفاده میکنیم، دیگه نگران محاسبه سود و زیان مجموعه و یا پیگیری سرویس نگهداری های آتی نبودیم. این برنامه واقعا هرچیزی که ما به عنوان یک شرکت آسانسوری در زمینه مالی نیاز داشتیم رو داشت و پوشش داد.

 5. شرکت ضامن صنعت

  با کمک نرم‌افزار حسابداری آسانسور شما، ما در زمینه مدیریت مالی و عملیاتی به سطح جدیدی از کارآمدی رسیده‌ایم. این نرم‌افزار نه تنها زمان ما را صرفه‌جویی کرده، بلکه به حساب های مالی‌مان نیز کمک کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

function custom_woocommerce_short_description( $post_excerpt ) { return $post_excerpt; } add_filter( 'woocommerce_short_description', 'custom_woocommerce_short_description' );