نرم افزار مدیریت دفتر تلفن

در صورتی که مشتریان زیادی دارید و می خواهید اطلاعات آن ها را ثبت و مدیریت نمایید نرم افزار مدیریت تلفن کاوش فردا می تواند بهترین کمک برای شما باشد.

ذخیره تمامی اطلاعات، سرعت بالا، قابلیت ترکیب با سایر نرم افزارها، سادگی بسیار بالا و امکان گزارش گیری های خاص را می توان از قابلیت های نرم افزار مدیریت تلفن کاوش فردا اعلام نمود.

لیست امکانات نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش

نمایش همه

نسخه های نرم افزار مدیریت دفترتلفن

نسخه نقره‌ای

4،800،000 تومان

نسخه طلایی

7،600،000 تومان

نسخه VIP

16،500،000 تومان

بسته نرم افزاری خریداری شده با ارسال رایگان و از طریق پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور، به دست شما خواهد رسید.

تصاویر نرم افزار مدیریت دفتر تلفن

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید

نظرات مشتریان کاوش فردا

جهت دریافت نسخه نمایشی رایگان همین حالا اقدام کنید...

سوالات متداول

اگر قصد استفاده، خرید و اطلاع از قیمت بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش فردا را دارید کافی است با همکاران ما تماس بگیرید. متخصصان این حوزه در یک جلسه به معرفی این نرم افزار خواهند پرداخت و با توجه به ماهیت و ابعاد مجموعه کسب و کار شما بهترین سیستم حسابداری پیمانکاری را برای شما آماده می‌کنند. پس از خرید نیز همکاران و متخصصان این حوزه برای آموزش کامل نرم افزارحسابداری پیمانکاری همراه شما خواهند بود.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری برای همه شرکت هایی است که قصد دارند به صورت همزمان به داده های مالی، هزینه‌های مختلف، پیگیری تراکنش‌ها، مدیریت مالی هوشمندانه تر و بهره وری و کارآیی بالاتر بپردازند مناسب می باشد.

این نرم افزار برای شرکت های پیمانکاری سودهایی از جمله دسترسی سریع به هزینه های شرکت، هزینه ماشین آلات اجرایی، حقوق و دستمزد کارکنان، اجاره دفتر محل فعالیت، هزینه مواد و مصالح مصرفی خواهند داشت.

گزارشات سیستم پیمانکاری:

   • قراردادهای پیمانکاری اعم از قراردادهای پیمانکاری و پیمانکاری جزء به تفکیک پروژه و قراراد
   • درصد پیشرفت هر پروژه
   • میزان مواد مصرفی و دستمزد و سربار هر پروژه
   • امکان تسهیم هزینه‌های سربار و حقوق دستمزد کارکنانی که مستقیم در اجرای پروژه
   • مبالغ تسویه شده هر صورت وضعیت و صورت هزینه‌های ثبت شده
   • گزارش پیمانکاران جزء به تفکیک هر قرارداد و پروژه
   • گزارش تاریخ سررسید ضمانت نامه‌ها و تاریخ سررسید قرارداد‌ها و تاریخ‌های تحویل بخش‌هایی از کار در قرارداد

گزارشات سیستم انبار تولیدی:

   • گزارش مرور تعدادی و ریالی کالاها به تفکیک انبار
   • گزارش کاردکس کالا
   • گزارشات انبار گرداتی (کسر و اضافی انبار)
   • گزارش تامین کنندگان و کالاهای خریداری شده از هر تامین کننده
   • گزارش مصرف مواد و مصالح

گزارشات سیستم دریافت و پرداخت:

   • گزارش تاریخ سررسید اسناد دریافتی و اسناد پرداختی
   • گزارش وضعیت چک ها و مراحلی که برای هر برگه چک دریافتی یا پرداختی انجام شده است
   • اعلام زمان تاریخ سررسید چک ها
   • گزارشات موجودی بانک ها و موجودی صندوق‌ها

گزارشات سیستم حسابداری:

   • گزارشات ترازنامه
   • گزارشات سود و زیان
   • گزارشات دفاتر قانونی
   • گزارش مرور حساب ها به تفکیک سرفصل حساب ها

برای هر پروژه می توان چند انبار را در نرم افزار حسابداری تعریف کرد. همچنین به صورت مجزا امکان کنترل موجودی انبار با تمام جزئیات وجود دارد.

بت مناقصات و ضمانت نامه‌ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش فردا وجود دارد. جهت شرکت در هر مناقصه می توان ضمانت نامه و یا هزینه‌ های شرکت در مناقصه را نیز ثبت کرد.

یکی دیگر از ویژگی های برتر این نرم افزار که در بین حسابداران از محبوبیت خاصی برخوردار است امکان صدور صورت وضعیت پیمانکاران می باشد که می توان صورت وضعیت‌های پیمانکاری و پیمانکاری جزء را تعریف و براساس مقدار تائید شده سند حسابداری آن را صادر کرد.

در این نرم افزار، گزارشات مربوط به تحریر دفاتر قانونی در بسته پیمانکاری در دسترس مشتریان می‌باشد. بعد از پایان سال و صدور سند احتتامیه و صدور سند کل، می‌توان از این گزارشات بابت تحریر دفاتر روزنامه و کل استفاده کرد.

گزارشات ترازنامه و صورت سود و زیان جزو صورت‌های مالی اساسی می‌باشد که در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش فردا دسترس می‌باشد.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار

نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش فردانرم افزار مدیریت دفتر تلفن با ارائه امکاناتی که هر شرکت، سازمان و مجموعه ای به آن‌ها نیاز دارد شما را در حفظ اطلاعات مخاطبین خود یاری می ‌کند. با استفاده از نرم افزار مدیریت دفتر تلفن، گروه نرم افزارهای حسابداری کاوش فردا شما می ‌توانید علاوه بر ثبت نا محدود مخاطب، اطلاعات تکمیلی مخاطبین خود نظیر؛ ایمیل، شماره فکس، نام شرکت، آدرس و کد پستی را ذخیره کنید. البته علاوه بر این اطلاعات می ‌توانید بعد از مکالمه توضیحاتی را یادداشت نمایید تا در تماس بعدی با اطلاعات قبلی موفق به برقراری ارتباط موثرتری شوید.به عنوان مثال فرض کنید شما صاحب یک شرکت حسابداری هستید، که بعد از برقراری اولین تماس با مخاطب خود متوجه شدید که ایشان مدیر یک فروشگاه تلسکوپ در تهران هستند و برای گزارش گیری فصلی فروشگاه خود نیاز به استخدام یک حسابدار دارند. شما با استفاده از نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن نام و نام خانوادگی مدیر، شماره همراه و شماره ثابت فروشگاه، همچنین اسم و آدرس فروشگاه و ایمیل را ذخیره خواهید کرد. و بعد از اتمام تماس لیست مدارک مورد نیاز را به آدرس ایمیل ارسال خواهید کرد و بعد از دریافت مدارک کار خود را شروع می‌ کنید. بعد از هر بار تماس توضیحی از مکالمه را درون نرم افزار ذخیره می‌کنید تا در میان انبوهی از امور مشتریان دیگر گم نشود و بعد از اتمام کار گزارش را به آدرس فروشگاه ارسال می‌کنید. امکانات نرم افزار مدیریت دفتر تلفن انجام مجموعه این امور با دقت و نظم بالا و بدون دردسر مدیر فروشگاه را ترغیب می‌کند تا باز هم از خدمات حسابداری مجموعه شما بهره ببرد. در نتیجه شما با در دست داشتن نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش فردا نظم و دقت مجموعه خود را چند درجه ارتقاء خواهید داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول می توانید با کارشناسان مجموعه کاوش فردا در تماس باشید.
نمایش همه