نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی گروه نرم افزاری کاوش فردا در دو نسخه ساده و پیشرفته به کاربرانی که با اطلاعات مالی، انبار و بانکی کلیه فروشگاه‌ها، بنکداران، خرده فروشان، فروشگاه‌های زنجیره ای و… سروکار دارند پیشنهاد می شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی نسخه ساده

نرم افزار حسابداری فروشگاهی نسخه پیشرفته

نمایش

نظرات مشتریان کاوش فردا

جهت دریافت نسخه نمایشی رایگان همین حالا اقدام کنید...

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار

نرم افزار حسابداری فروشگاهیمدیریت فروشگاه با نرم افزار حسابداری فروشگاهی
 

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

 فروشگاه یک مجموعه پویا است. شما باید هر روز موجودی کالاهای خود، میزان سود و زیان روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه، میزان فروش و خرید روزانه، مالیات، گردش حساب‌های مختلف، مدیریت فروشندگان و بررسی عملکرد آن‎ها را تحت نظرداشته باشید. انجام تمامی این کارها و رسیدگی به امور دیگر در یک روز برای یک فرد امکان پذیر نیست به همین دلیل ممکن است با غفلت از سررسید موعد چک خود با وجود موجودی کافی نزد بانک بد حساب شوید. اما سوال این است که مدیران حرفه ای برای حل تمام چالش های خود چه می‌کنند؟سرفصل های مدیریتی در یک شرکت بزرگ و یا در یک فروشگاه تفاوت چندانی با هم ندارد و مدیران شرکت های بزرگ ممکن است برای مدیریت مجموعه خود از چند نفر به عنوان مشاور و دستیار استفاده کنند. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی پذیرش این هزینه حتی برای شرکت های بزرگ اقتصادی نیست و آن‌ها ترجیح می‌دهند از نرم افزار حسابداری فروشگاهی استفاده کنند. 

مدیریت فروشگاه و نیاز به نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاوش فردامدیر یک شرکت بزرگ و مدیر یک فروشگاه موقعیت‌های شغلی متفاوتی دارند، اما هر دو نفر باید برای حفظ سرمایه و پیشبرد اهداف مجموعه خود تلاش کنند. نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاوش فردا مانند نرم افزار حسابداری دستیاری حرفه و امین است، که با امکاناتی که به آن اشاره شد، تمامی دغدغه‌های مدیریتی شما را مرتفع می سازد. 

نسخه های نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی در دو نسخه ساده قابل و پیشرفته استفاده است: نسخه های نرم افزار حسابداری فروشگاهی 

امکانات نسخه ساده

نسخه ساده و پیشرفته این نرم افزار در کلیات دقیقا مشابه یکدیگر اند، اما نسخه پیشرفته امکاناتی بیشتر برای مدیریت بهتر امور به شما ارائه می دهد. در نتیجه امکاناتی که برای نسخه ساده نرم افزار حسابداری فروشگاهی بیان می شود امکاناتی است که در نسخه پیشرفته نیز آن ها را خواهید داشت. در نسخه ساده و پیشرفته شما می توانید فروشندگان مختلف تعریف کنید و برای هر یک به صلاح دید خود دسترسی مشخصی در نظر بگیرید. همچنین می توانید در سه سطح کالا تعریف کنید و موجودی هر یک را ثبت کنید. این نرم افزار همچنین به شما این امکان را می دهد که برای پیگیری امور حسابداری حساب های خود چند حساب بانکی تعریف کنید. نسخه ساده نرم افزار حسابداری کاوش یکی از منحصر به فرد ترین امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی امکان ثبت و ویرایش فاکتور های فروشگاه شما است. به این ترتیب شما می توانید تمامی فاکتور ها اعم از فاکتور های خرید و یا فروش و همچنین فاکتورهای مرجوعی را ویرایش کنید؛ بدون اینکه در امور حسابداری شما خدشه ای وارد شود. امکانات حسابداری این نرم افزار به اینجا ختم نمی شود بلکه شما می توانید انواع چک ها و گردش آن ها را نیز در این نرم افزار ثبت کنید. با این امکان، برای بررسی وضعیت یک چک نیاز به مراجعه حضوری و صرف وقت جهت یافتن سند مورد نظر از بین انبوه اسناد بایگانی شده نیست و تنها درکسری از ثانیه و نگاهی کوتاه می توان به تمامی اطلاعات مورد نظر دست یافت.
نمایش